Ana Sayfa Kadınca ModaAksesuar Modası 2017 bayan güneş gözlük modelleri

2017 bayan güneş gözlük modelleri

tarafından pramid

Güneş gözlükleri yaz mevsiminin ve sıcakların gelmesiyle birlikte artık bütün kadınların arayışı olarak başlayacak. Bizlerde siz takipçilerimiz için 2017 yılında bayanların en çok tercih edecekleri güneş gözlükleri modellerinde bir kaç model sunup tercihleriniz konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Bayan güneş gözlüğü modelleri yeni yılda yepyeni moda akımı ile geliyor. Özellikle parlak renkli gözlük camları bu yılın en favori tercihleri arasında yerini alacak.

Metalik ve sarı tonlarında ki gözlük camları bu yılın favori tercihleri arasında yerini alırken çerçeve olarak da sizlerin yüz hatlarına göre farklılık gösterebilmektedir. bazı hanımların geniş çerçeveleri tercih ettiği ve bunun yanı sıra bazı hanımların da daha dar ve küçük güneş gözlüğü çerçevesi tercih ediyor. Sizler için sunduğumuz güneş gözlükleri modelleri için farklı çerçevelerde sunduk sizler dilediğinizi seçebilirsiniz.

Güneş gözlükleri yaz sıcağın da ve güneşin etkili ışınlarına karşın korunmak amaçlı almanız gereken bir gereksinimdir tabi bir tek bu sebeple de alırken gözlük tercihleriniz de biraz da giyim zevkinize uygun ve abartı olmayacak tercihlerde bulunmanız gerekmektedir.

Birinci güneş gözlüğü modelimiz de renkli cam ve fazla koyu olmayan bir tercih kullanılmış. Çerçeve kısmı ise yuvarlak yüz hatlarından çok zayıf yüz hatlarına uygun bir çerçeve tercihi ile karşınız da

Yuvarlak çerçeveli güneş gözlüğü modelimiz de siyah cam ve zarif bir dış görünüşle karşınızda. 

İnce çerçeveli mavi camlı güneş gözlüğü modelimiz de oldukça şık ve zarif bir esinti var. 

Metalik camlı ve metalik çerçeveli güneş gözlüğü yine bu yıl bayanların en büyük tercihleri arasında yerini alacak. Bu güzel gözlükle şık ve zarif olacaksınız.

You may also like

Yorum Yap