Ana Sayfa Kadınca ModaAksesuar Modası 2017 bayan spor ayakkabı modası

2017 bayan spor ayakkabı modası

tarafından pramid

Spor ayakkabı tutkunları için yaz aylarının gelmesi ile birlikte arayışlarda başladı. 2017 yılı spor ayakkabı modasında nasıl stiller ve tasarımlar yer alacak sizlere en çok tercih edilecek spor ayakkabıları derledik.

2017 bayan spor ayakkabı trendinde birbirinden farklı ve can alıcı modeller yer almaktadır. Spor ayakkabıların başlıca esaslarından bir kaçını sizlere paylaşalım. Öncelikle ince ve bez kumaşlar oldukça popüler olacak. Asıl olan ise süslü ve deseni modeller de bir o kadar etkili tercihler olacaktır. Spor giyimine uygun olan ve spor ayakkabılar ise metalik renklerde ön plana gelmektedir.

İlk modelimiz çiçek desenli bez veya keten kumaşlı spor tarzı ayakkabı modeli olacaktır. Pembe renk tonlarının mavi tonlarla uyumlu dansı çok özel bir ayakkabı modeli ortaya çıkartmış. Beyaz ve Pembe gördüğünüz gibi bir çok giyime kombine edilebilecek şıklıkta.

Fiyonklu ayakkabı modelimiz de biraz farklılığa gidilmiş ve ortaya oldukça ilginç ayakkabı modeli çıkmış . Üst kısmını komple kaplayan bir yapıya sahip olan fiyonk ile demuhteşem bir görünüşe sahip. Farklı renk tonları da mevcut olan ürün yeni sezon ürünüdür

İşlemeli 2017 yılı ayakkabı modasında ise sizlere çok farklı bir stil geliyor beyaz ayakkabı üzerine farklı renklerde gelen işlemeler oldukça dikkat çekici.

İşte 2017 yılının spor ayakkabılarında bomba rengi metalik renkler bu yılın en popüler tasarımlarında yer alıyor.

Saten ayakkabı modeli ile şık  ve zarif görüntü elde edebilirsiniz. Sizlerin tercihleri arasında bu tarz yer vermeniz oldukça köklü bir değişim olacaktır.

Yıldız desenli ayakkabılarda bir diğer stil

You may also like

Yorum Yap