Ana Sayfa Kadınca Modaİç Giyim Modası 2017 bikini modası ve bikini trendi

2017 bikini modası ve bikini trendi

tarafından pramid

Sıcak havaların gelmesi ile birlikte ve okulların kapanmasına çok kısa bir zaman kala artık deniz sezonu da açılıyor. Kış mevsimi boyunca fit bir vücut için emek harcayan hanımların bikini giyme zamanları da geldi. Şimdi sizlere bu yılın bikini trendini ve bir kaç modeli sunarak tercihleriniz de sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. İlk olarak bu yılın yani 2017 yılının bikini tercihlerinde tek renk dönemi bitiyor. Canlı renklerin kombinlendiği yepyeni renkler var.

Sizler için seçtiğimiz ilk bikini modelimiz de 3 farklı renk tonu ile beyaz üzerine işlenmiş kalplerin oluşturduğu güzel bir bikini modelini sunuyoruz. Sütyen kısmı arkadan bağlamalı olarak ayarlanmış. Özellikle birleşme noktalarında kalpli simgelerin kullanılarak bağlantı sağlanması ayrı bir güzellik katmış

 

2017 bikini modelleri arasında bu yıla özel seçtiğimiz diğer bir bikini modelimiz de ise Mint yeşili ile pembenin muhteşem uyumunu göreceksiniz. Çapraz bağlarla bağlanan üst kısım hem görsellik olarak hemde uyum açısından düşünülerek hazırlanmış

Bu bikini modelimiz de ise biraz daha geniş düşünerek seçimde bulunduk. Bunlardan ilki gebelik döneminde bulunan hanımların tercihleri için yada göbek kısmında fazlalıkları ola hanımlar için göbek üstünü kapatan bir bikini modelini seçtik. Tabi biraz daha genç seçiminden uzak gibi görünse de durum hiçte düşündüğünüz gibi değil.

Mavi tonlarına karıştırılmış gök yüzü simgesi ile hazırlanmış güzel bir bikini modeli daha

Sade ve tek renk bikini tercihi olan hanımlar için seçtiğimiz en özel bikini modelimiz. Oldukça iddialı duran bu bikini modelimiz bu yılın en trend bikini tercihi olarak ilk sırada yerini almaktadır.

You may also like

Yorum Yap