Ana Sayfa Kadın HaberAstroloji Yorumları 2017 boğa burcu yorumu ( 2017 Nuray Sayarı Boğa Burcu )

2017 boğa burcu yorumu ( 2017 Nuray Sayarı Boğa Burcu )

tarafından pramid

Burçların günlük hayatı nasıl etkilediği ve kadın erkek üzerinde ki etkileşimi ile artık sürekli takip edilmesi gereken bir konu haline geldi. Boğa burcuna sahip erkek ve kadınlar için 2017 yılı nasıl bir sürprizle gelecek merak edenler için araştırdık ve bakın neler bekliyormuş sizleri.

2017 yılı boğa burcu için geniş bir yazıya yer vermek yerine özet şekilde hazırladık umarız kızmazsınız. Nuray Sayarının yorumu ile sizlere aktaracağımız Boğa burcu yorumunda İlişki durumunuz, günlük hayatını ve iş hayatınızın bütünü ele alınıp bir derleme hazırlanmıştır.

Mart ayında kendinize karşı toleranslı olun. Şartlar, ilişkiler konusunda kendinizi çok rahat hissettiğiniz söylenemez. Bir süre yönetici gezegeniniz Venüs kendi meziyetlerini sergileyemeyecek. Bu durumda, barışçıl, uyumlu iş ortamlarını yakalamak zorlaşabilir. Mart ayının özellikle ilk on günü boyunca içe dönük çalışmalar yapmanız, yalnız başınıza çalışmanız daha verimli olmanızı sağlayacak. Büyük anlaşmalar, imzalar, seyahatler planlıyorsanız biraz yavaşlayın. Koşulların başkalarına bağımlı olması söz konusu olabilir. 10 Mart günü burcunuza geçen Mars hareketlilik kazanmanızı sağlıyor. Atılım, mücadele, harekete geçmeyi sembolize eden bu gezegen bir anda uyanmanızı ve hakkınızı her koşulda aramanızı da sağlayacak. Önemli bir proje üzerinde çalışmaya başlayabilir, eforunuzu bu konuda sarf edebilirsiniz. Mars aynı zamanda değerli eşyalar, pahalı şeyler almanızı da hızlandırabilir. Birkaç hafta boyunca güçlü konumda olduğunuzu hissedeceksiniz. İşyerinde, evde ve özel hayatınızda hedeflediğiniz şeylere, isteklerinize doğru koşarken tepkisel olmamaya özen gösterin. Gelecekteki hayatınızı güvenceye almak için çeşitli önlemler alabilirsiniz. Evinizi sigortalamak, emniyet ve güvenlikle ilgili çözümler üzerinde çalışmak bunlardan sadece bazıları. 12 Mart günü gerçekleşecek Dolunay’a doğru giderken, birkaç gün boyunca kendinizi sahnede bulacak, başkalarına birikiminizi anlatacaksınız. Eğitimler, sunumlar, seminerler sizi bekliyor. Görünür olacağınız, gruplar içinde kendinizi ifade edeceğiniz Dolunay günlerinde, bazı dernek ve mesleki idealist gruplar içindeki tavırlarınız önem taşıyor.

You may also like

Yorum Yap