Ana Sayfa Tesettür Modası 2017 D&G tesettür modası ( Dolce Gabbana Tesettür başörtüsü ve çarşaf )

2017 D&G tesettür modası ( Dolce Gabbana Tesettür başörtüsü ve çarşaf )

tarafından pramid

Dolce Gabbana imzası ile Tesettür giyime yepyeni bir stil ve trendle geliyor. İşte İlkbahar yaz modası için marka ve kalite giyinmek isteyen kapalı hanımlara özel D&G imzalı kreaksiyon. Pakistan asıllı kanada vatandaşı olan Saman Munir’un muhteşem tasarımları ile geliyor. Mağazalarında bütün hanımlarla buluşacak olan bu özel tesettür modası oldukça etkili olacak.

Sizlere bu güzel koleksiyonu tanıtma gerçekten çok önemli özellikle tesettür giyim modasına yepyeni bir anlayış getirmiş ve harika tasarımlarla hanımlara merhaba diyecek. Sizlere sunacağımız kapalı giyim modelerinde D&G gibi büyük bir firmanın İslami giyime el atması sanırım İslam ülkelerinde ki pazar payına sahip olmak ve kendi markasını bu sektörde de faaliyet alanı olarak göstermek istemesidir.

D&G imzası kapalı hanımlara yönelik tasarlanmış o harika tasarımlardan bir kaç tanesini sizlere tanıtacağız. Özellikle aksesuar olarak ta tercih fikirleri verilmiştir. Çarşaf ve baş örtüsü kombinini ayrı bir bütünlükle birleştiren tasarımcı çantalar da farklı boyutları işlemiş, hem yarım çantalara yer vermiş hemde asmalı çantalara tabi yine firmanın kendi imzası ile üretilen çantaları da görebilirsiniz. Diğer bir özellikle ise vazgeçilmezimiz olan Gözlükler, Bu seri de gözlükler oldukça etkili ve ilk dikkat çeken noktalardan birini oluşturuyor.

 

Bu tasarımda D&G tesettür anlayışını oldukça farklılaştırmış ve çarşafı neredeyse yeniden düzenlemiş. Hatta eski Türk filmlerin de alışık olduğumuz görüntülere neredeyse modern bir hava katmış. Aksesuar tercihleri arasında ise renkli ve parlak olan kolye, bileklik ve yüzükler seçilmiş. Asıl ayrıntı ise Arap dünyasına yönelik yapılan bu tasarımlar da altın ve pırlanta aksesuarlar yoğunlukta kullanılmış

 

Sarı papatyalarla süslenmiş harika bir tesettür tasarımı, alışık olduklarımızın dışında tabi ülkemiz de bu tarz giyimleri tercih eden hanımların olabileceğini bilmiyoruz ama tercih edilmesi durumunda ise renkli ve şatafatlı giyimlerden daha güzel ve şık duracağına inanıyoruz.

Bu tasarımda ise tesettür trendinin hangi boyutlarda işlendiğini gösterecek, kombinler arasında çanta yeşil tonlarda tercih edilmiş ve yılan derisi ile bezenmiş. Gözlüklerin tesettür giyimine uygun olarak tasarlanmış olması da ortaya harika bir kombin çıkartmış. Diğer modellerimizi sizlere aşağıda sunuyoruz.

Değerli yorumlarınızla bizleri destekleyin lütfen

You may also like

Yorum Yap