Ana Sayfa Kadınca Modaİç Giyim Modası 2017 fantezi iç giyim modası ve modelleri

2017 fantezi iç giyim modası ve modelleri

tarafından pramid

Kadınların elbetteki en önemli giyimlerinden biri de iç giyimdir. İç çamaşırları konusunda seçici davranmak çok önemlidir. Çünkü her bayan için farklı ve alternatif seçenek oluşmalıdır. Karakteristik yapılara göre iç giyim seçimleri söz konusudur. Bu nedenle sizlere yeni yılın kadınlara özel hazırlamış olduğu en güzel ve en şık iç giyim modellerini sunacağız.

Fantezi iç giyim olarak fazla abartıya kaçmadan sizlerinde tercihleri doğrultusunda bir kaç değişik model sunacağız. Öncelikle bütün modeller dantel işlemeleri ve transparan noktaları öne çıkmaktadır.

Kadınların erkeklerine karşı güzel görünme ve ev içi özel isteklerine karşılık verecek incelikle tasarlanmış olan bu özel modeller sizlerinde beğenisine sunulurken, bazı ayrıntılar dikkat çekmelidir. İşte o ayrıntılardan bir kaç tanesi, Dikkat ederseniz eski tür iç giyim modellerine oranla fazla abartı olmamaları

İplerle sadece sunulmuş bir iç giyim yok

Dantel ve Transparan karmaşası güzel bir konsept sunulmuş

Sizler için seçtiğimiz iç çamaşırı modelleri için tek tek tanıtım yapacağız. İlk modelimiz olarak sizlere seçtiğimiz dantel işlemeli güzel bir takım. Siyah renk tonu genel anlamda kabul gördüğü için bu renge talip oldu. Farklı renk tonlarını kendi zevkinize göre seçebilirsiniz.

İkinci iç giyim modelimiz de ise sizlere gri ve gümüş renk tonlarının hakim olduğu transparan bir fantezi iç giyim modelini sunuyoruz. 2017 yılı için oldukça büyük bir beğeni almıştır.
Üçüncü fantezi iç giyim modelimiz ise diğer modellere göre yine transparan ama geniş ve basen kısımlarına doğru ince işlemleri ile dikkat çekmektedir. 

Şeritlerle vücuda seksilik katan diğer bir iç giyim modelimiz de ise manken üzerinde gördüğünüz gibi oldukça kaliteli bir sunum göstermektedir. Çok özel günleriniz için sizlere gerçek anlamda destek verecektir.

 

 

You may also like

Yorum Yap