Ana Sayfa Kadınca ModaGelinlik Modelleri 2021 gelinlik kombinleri

2021 gelinlik kombinleri

tarafından pramid

En güzel gelinlik modelleri ve en güzel kombinler bir arada. Özellikle taşlı gelinlik modellerine yine taşlı kombin olmuş ayakkabı modelleri ayrı bir hava katmış. Tabi gelinin takacağı aksesuarlar da çok önemli bir kombin parçası olacaktır. Öncelikle gelinlik modelleri için doğru kombinlere örnek olması ve tercihlerinizin nasıl olması gerektiği konusunda sizlere güze fikirler verebiliriz. 7 farklı gelinlik modeli ile birlikte gelin ayakkabıları,  gelin için düğün yüzükleri, pırlanta yüzük, duvak ve gelin çiçeği gibi bir çok detay göz önünde bulundurulmuştur.

Düğün günü bir melek olarak görünmek isteyen hanımların dikkat etmeleri gereken ince detaylar: Gelinlik seçiminin ne kadar önemli olduğunu görmek lazım. Vücut tipine göre gelinlik seçimi en doğru karardır. Gelinlik seçimi gerçekleştikten sonrası ise çok kolay olacaktır.

Gelinlik için ayakkabı seçimi ise uzun topuklu olmalıdır. gelin ayakkabıları çok narin ve ince yapılı olmalıdır gelinliğin inceliğini ve zarafetini göstersin. Gelinlik için ayakkabı seçimimizi de gerçekleştirdik mi sırada aksesuarlar var. Öncelikle yüzük seçimi göz kamaştırıcı olmalıdır ve parlak olması güzel olacaktır.

Duvak seçimi tamamen sizin zevkinize kalmış duvağı uzun tutabilirsiniz yada duvak yerine taç kullanabilirsiniz.

Duvak tercihleri artık geçmişte kalmış bir uygulama olacaktır. Yeni gelinlik modellerinde genellikle taç kullanılıyor. Taçlar ise gelinin saçına işlenen türden çiçekli ve desenli oluyor. İremsude.com olarak daha önce paylaşmıştır.

Şimdi sizlere gelinlik kombinlerini sunuyoruz.

You may also like

1 Yorum

2021 eşarp modası ve eşarp kombinleri - Kadın Giyim ve Moda 17 Mart 2021 - 20:48

[…] Tunik tercihine göre eşarp tercihleri. yeni sezon gelinlikler […]

Yanıtla

Yorum Yap