Ana Sayfa Kadın ÖzelKadın İşi 2017 genç odası takımları

2017 genç odası takımları

tarafından pramid

Genç odası takımları arasında her yıl değişen farklılıklara rağmen sizler için 2017 yılının en çok tercih edilen ve modası olan genç odası modellerini seçtik. Hanımlar öncelikle her evin boya kombinasyonuna uyabilecek renkleri tercih ettik. iremsude.com kadın sitesi olarak sizlere genç odası mobilya modelleri arasında Ahşap detayları olan modelleri sunacağız Ahşap desenli genç odası takımları ileriye dönük ve her yıl modası devam eden bir tercih olacaktır.

Daha ferah ve iç açıcı mobilya takımı isteyenler için seçtiğimizi modeller oldukça iyi öneriler olacaktır. Beyaz renk tercihimiz de ise sadeliği temsilen seçtik ve odaya hakim bir hava katıyor. Boğuk olmayan bir ortam oluşturduğundan tercihimiz oldu hem erkek hemde kızlar için tercih edilebilir. Tabi sizler beyaz olan kısmı dilediğiniz gibi parlak renklerle değiştirebilir yeni renk kombinasyonları elde edebilirsiniz.

Birde genç odası modelleri arasında 2017 yılın da en çok tercih edilecek modellerden biri de çok amaçlı kullanılan mobilya modelleri olacak bu nedenle bir tane de bu model örneğini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Beyazın ferahlığı 2017’de genç odası modellerine transfer oluyor


Beyaz renginin doğallığı ve sadeliği, bu sene genç odalarında yoğun olarak kullanılacak. Mobilyalardan, aksesuarlara ve hatta duvarların rengine kadar çoğu nesnede beyaz hâkimiyet kuracak. Beyazın, ışığı yansıtma özelliğine sahip olmasından dolayı daha ferah odalar ortaya çıkarabilirsiniz. Siz de eğer odanızı değiştirmek istiyorsanız geç kalmadan beyaz mobilyaları gözden geçirmelisiniz!

Genç odasında aksesuar kullanımları yükselişe geçiyor ve detaylara dikkat edin
Aksesuar kullanımı, bulunduğu ortama tamamen farklı bir hava katacak özelliğe sahip. Odanız çok şık olsa bile bazen kendini göstermeyebilir. Bu nedenle aksesuar detayları kullanmaya dikkat etmelisiniz. Bunu oda renginize uygun halılar veya nevresim takımlarıyla yapabileceğiniz gibi, aydınlatma ve şık tasarımlı tablolarla da uygulayabilirsiniz. Daha modern ve tarz görünümler yakalayabilmek için aksesuar kullanımlarına gereken önemi vermelisiniz.

Ahşap detayları olan mobilya modelimiz hakimiyetini sürdürüyor
Ahşap her alanda yoğun olarak kullanılan bir detay. Bu sene de tahtını kimseye bırakmayacak gibi görünüyor. Kaliteli olmasıyla da bilinen ahşap mobilyalarla odaya ağır hava katarak tarz bir görüntü elde edebilirsiniz. Krem veya yeşil renkle birlikte dekore edebilir ve mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. Oda takımınızı ahşap mobilyalardan seçerek trendlere ayak uydurmak için geç kalmayın!

 

 

 

Çok amaçlı dekoratif mobilyalar genç odası takımlarında dikkat çekiyor

Tasarım ve görsellik önemli olsa da mobilya satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de kullanışlı olmalarıdır. Hem az yer kaplayan hem de birçok işlevi bulunan ürünler bu durumda fazlasıyla işinize yarayacak. Örneğin; hem yatak hem çalışma alanını küçük ve konforlu bir alanda size sunan mobilyalar ile odanızı daha geniş hale getirebilirsiniz. Ya da daha sık rafı bulunan
dolaplar ve komodinleri tercih ederek odanızın daha toplu görünmesini sağlayabilirsiniz.

You may also like

Yorum Yap