Ana Sayfa Kadın ÖzelGüzellik Salonu 2017 göz makyajları ( Güzel göz makyajı örnekleri )

2017 göz makyajları ( Güzel göz makyajı örnekleri )

tarafından pramid

Bayanlar için gözlerin önemini anlatmak imkansızdır. Özellikle bayanların göz makyajları ile gözlerin ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Şimdi sizler için yeni sezonda göz makyajları ile ilgili bir kaç özel model sunacağız. Gözlerin anlamlı ve güzelliklerini ön plana çıkartan muhteşem göz makyajları.

Göz makyajı için kullanılan ürünlerin kalitesi ile birlikte rimel kullanımında gözler için bakın nasıl muhteşem örnekler ortaya çıkıyor tabi sizlerde bu özel göz makyaj modellerini gördüğünüz de kendi gözlerinize uygun olan modeli seçip hemen uygulamaya başlamalısınız.

Göz makyajlarına baktığınız farklı tonların kullanılması ile gözlerin ön plana çıkması sağlanmaktadır. Özellikle kirpiklerin göz tipine göre farklı tonlara bürünmesi ayrı bir hava katmış. Dikkat ederseniz göz renginde koyu tonların olması ile birlikte çizgi halinde çekilen rimelin de koyu tonlarda olması göz için ayrı bir makyaj olmuş. Kaşların dolgunluğu veya çizgileri ise yine sizlerin kendi göz ve yüz hatlarına uygun olanını seçmeniz gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

Umarız sizlerle paylaştığımız bu özel göz makyaj serisini beğenirsiniz. Yapılışı ile ilgili olarak sizlere çok fazla bilgi aktarmak yerine sizlere fikir vermesi ve gözleriniz içi yapacağınız makyajda kendinize örnek almanız için paylaştık


You may also like

Yorum Yap