Ana Sayfa Kadın HaberAstroloji Yorumları 2017 İkizler burcu yorumu ( Günlük, haftalık ve aylık fal yorumları )

2017 İkizler burcu yorumu ( Günlük, haftalık ve aylık fal yorumları )

tarafından pramid

Astrolojiye göre hareket eden veya merak edip okuyan insan kitlesi giderek büyümektedir. Özellikle burçların günlük yorumları, haftalık yorumları ve aylık yorumlarında kendileri için ön görülen detayları merak ediyorlar. Burç yorumcularının bu konuda farklı farklı görüşleri olmasına rağmen sizlere ikizler burcu için ortak bir yorum sunacağız. Nuray Sayarı ikizler burcu yorumu, Burç yorumları ikizler veya ünlü astroloji uzmanlarından ikizler burcu yorumu gibi sorularınızın yanıtını makalemizde bulabilirsiniz.

İkizler burcunun yükseleni nedir? bu sorunun cevabını da bulacaksınız. Şimdi sizlere ikizler burcunu aşk hayatı 2017 yılında nasıl geçecek veya ikizler burcu 2017 yılında iş hayatını nasıl tamamlayacak. İkizler burcu için hayatında ne gibi değişiklikler olacak. İkizler burcu 2017 yorumunda sizlere bütün bu detayları çok fazla sıkmadan aktarmaya çalışacağız.

Sevgili İkizler burcu bireyleri 28 Mart saat 05:57 tarihinde Koç burcunda doğacak Yeniay, Venüs geri hareketiyle aynı zamana denk geliyor ve buda Nisan ayında da Merkür gerileyecek. Bütün bunlar gösteriyor ki, plan ve projelerimizi belli bir zaman aralığında düşünmek lazım. Hemen niye olmuyor, neden olmadı veya niye ilerleyemiyorum gibi ele almayalım. Çevremizle olan ilişkimiz, aşk hayatımız, hedeflerimiz, yeniliklerimiz için sabırlı ve bilinçli olmalıyız. Bu Yeniayın yöneticisi Mars-Boğa burcunda ilerlemekte. Demek oluyor ki biz bu Yeniayda, güvenlik, güvence gibi olgulara önem vereceğiz. Bir planımız varsa, bu bize ne kazandırır, neler gereklidir, kimlerle nasıl bağlantı kurulmalıdır diye gözden geçirmeliyiz. Bazen durgunluk veya hızlı yol alamadığımız için gerginlik olabilir. Bugünlerde konuşulan meseleler zamanla yerine oturabilir. Yeter ki, gerçekçi bir planlamada bulunun. Size birileri söz verebilir, hallederiz diyebilir. Ancak bu sözler ne kadar yerini bulur, doğru mudur diye bakalım. Tabii ki sağlığınız da önemli. İlişkiler önemli. Karşınıza yeni biri çıkabilir veya eski bir ilişki yeniden alevlenebilir. Kısa süreli bu etkilenmenin uzun vadeli bir ilişkiye dönüşmesi için, beklemek ve gözlemlemek, güvenirliliği merkez almak gerekiyor.

You may also like

Yorum Yap