2017 İlkbahar Yaz kadın modası ( Tommy Hilfiger 2017 modası )

Tommy Hilfiger 2017 ilkbahar \ Yaz modellerini Amerikan Los Angeles Venice Beach'te moda sevenlerle buluşturdu. 2017 yılı için kadınlara özel hazırlanan İlkbahar yaz modası akımı oldukça etkili kıyafetlerle dolu. Mini etek, kot ceket, dar kesim pantolonlar, tek parça kadın giyimleri gibi detayları Tommy Hilfiger imzası ile buluşacaksınız. Tommy Hilfiger markasına ait 2017 moda trendi

Paylaş

2017 yılı ilk moda haftası kapsamında Amerika’da gerçekleşen moda haftasında Tommy Hilfiger ilkbahar yaz kreaksiyonunu tanıttı. Los Angeles Venice Beach’te gösterilem modeller büyük ilgi ve beğeni topladı. İlkbahar yaz sezonuna uygun modellerin yer alması ve gerçekten cesur tercihlerin yapılması da ayrı bir dikkat çeken nokta oldu. İlkbahar yaz sezonuna uygun modelleri tanıtan ve kıyafetlerden de göreceğiniz gibi kadınların rahat edebilmeleri için oldukça çalışmışlar. Neredeyse bazı modellerinde yarı çıplak hale getirmişler.

Açık göbek modası bu yılda Tommy Hilfiger tarafından işlenmiş neredeyse bütün modellerinde yer vermiş.  dar kesim pantolonlarla kombin halde tasarlanmış yeni modelleri yakında Tommy Hilfiger mağazalarında görebileceksiniz.

İlkbaha modası ve Yaz modası kadınlar için bir çok alternatif moda akımını da birlikte getirecek. Mini etek modası, tek parça kıyafet modası, kot ceket gibi detayları bu yıl sıkça göreceğiz gibi. Tommy Hilfiger 2017 ilkbahar yaz defilesi gerçekten güzel modelleri de tanıttı. Kadınların yoğun ilgisi ile karşılaşacakları şimdiden kesin gibi. Şimdi sizlere Tommy Hilfiger 2017 modası ile baş başa bırakıyoruz. Lütfen yorumlarınızla da destek vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir