Ana Sayfa Kadınca Moda 2017 ilkbahar yaz moda trendleri

2017 ilkbahar yaz moda trendleri

tarafından pramid

Soğuk ve karlı havaların yavaş yavaş çekilmesi ile birlikte sıcak günlerin habercisi olan sıcaklığı hissetmeye başladık. İlkbahar yaz sezonununda habercisi olan bu sıcaklar için moda trendlerini iremsude.com kadın ve moda sitesi olarak sizlerle paylaşmak istedik.

Kısaca 2017 yılı ilkbahar yaz modasında neler değişecek, yeni olan neler var bunları sizlerle paylaşıp fikirlerini ve yorumlarınızı alacağız. Moda akımları içerisinde sürekli yenilik beklemek bir yerden sonra var olan imkanların eski moda akımları ile kaynaşıp yeni uyarlanması olarak algılanır, Oysa ki eski moda akımları içerisinde ki yaratıcılık şimdilere örnekler ve fikirler sunmaktadır.

2017 ilkbahar ve yaz modası içerisinde yine geçmişin esintilerinde faydalanarak yeni bir trend oluşturacağız. Öncelikle renkli ve cıvıl cıvıl desenlerin hakim olacağı bir ilkbahar yaz dönemi geçireceğiz. Sonrasında ise 80 yıllara ait bir kaç esinti ile de bunu destekleyeceğiz.Kadınlar duruşlarına hakim olacak geniş omuzlar olacaktır.

Genel elbise detaylarında ise Volan dediğimiz detaylara yer verilecek dar olan ama çokta bol olmayan kesimleri sıklıkla göreceksiniz. Kol yapıları ve şalvar tipi alt giyimleri de bu sezon göreceğiz.

Ayrıca renkler  konusunda kullanılacak renk tonları ise : şeker pembe, macenta kırmızı , yeşilin koyu tonları, turuncular , denim mavi ve koyu tonları, yumurta sarılar, leylak tonları en çok kullanılacak renk tonları arasında yerini alacak.

Hanımlar öncelikle tercihleriniz de bu renk tonlarına öncelik vermeniz önerilir.

Giyimlerin olmazsa olmazı takılar ve aksesuarlar işte bunlar için de bir kaç öneri sunacağız. İri ve kocaman küpelerin ön planda durması ile birlikte parlak aksesuarlar da ayrıca tercih olacaktır. Tül ve transparan materyallerde sıklıkla kullanılacak.

You may also like

Yorum Yap