2017 Kadife elbise Modası

2017 kadın giyimde kadife giyim modelleri ve modasını sizlere sunacağız. Kadife modasında göreceğiniz modeller kadife kıyafetleri bir kez daha sevdirecek. 2017 kadife trendinde bir çok detay ve özellik geliyor. Özellikle gece ve özel davetleriniz için giyebileceğiniz dekolteli, straplez ve canlı renklerin olduğu bu modelleri yeni yıla damgasını vuracak.Sizleri seçmiş olduğumuz kadife kıyafet modelleri ile baş başa bırakıyoruz.

Paylaş

Yeni yılla birlikte bir çok özel moda trendi ardı ardına geliyor. Kadife giyimler genelde hanımlar sıklıkla tercihleri arasında yer almasa da bizler çok özel bir seriyi beğenilerine sunarak bu tercihlerinin ne kadar yersiz olduğunu göstermeye çalışacağız.

kadife giyim konunda sizlere sunacağımız bu özel koleksiyonda göreceğiniz gibi özel davetlerde bile rahatlık giyebileceğiniz ve güzelliğinize güzellik katacak modeller göreceksiniz. Kısa modeller gibi birde uzun modelleri ile birlikte çok fazla sert ve kalın olmayan kadife kumaşının tercihi ile oluşturulmuş bu özel giyim modelleri sizlerinde beğenisinden kaçmayacaktır.

Kadife giyimde kısa modeller ve uzun modeller yanı sıra bir kaç detaya daha yer vereceğiz özellikle genç hanımların tercihleri doğrultusunda oluşturulan modellerde kendine güvenen ve vücut hatlarını beğenen hanımların rahatlıkla giyebilecekleri düzeydedir. uzun modellerde straplez tarzının tercih edilmesi ve kısa modellerde ise mini olması ve göğüs dekoltesi ile süslenmesi ayrı bir hoş olmuş.

Kadife giyimde kullanılan renklerin canlılığı da ayrı bir dikkat çekiyor ve sizlerinde beğenisini alacaktır. şimdi sizlere seçmiş olduğumuz 2017 kadife giyim modasını sunalım ve bakalım düşünceleriniz neler olacak.


Örnekte ki modelimiz de hem renk hemde güzellik olarak dikkatinizi çekmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir