Ana Sayfa Kadınca Moda 2017 kadın bluz modası ve modelleri

2017 kadın bluz modası ve modelleri

tarafından pramid

Yaz mevsimin yaklaşmasıyla birlikte artık yeni sezon ürünlerin yeni modelleri de kendini göstermeye başladı. İşte 2017 yılı için hanımlara özel hazırlanmış hem rahat hemde çok şık gösterecek buz tarzı giyim modelleri. Özellikle beyaz renk tonları tercih edilen bu bluz modellerin de oldukça kaliteli ve şık olanları göreceksiniz. Bunlar sadece tanıtım amaçlı olup fiyatları ile ilgili olarak hiç bilgiye sahip değiliz.

İşte sizler için seçtiğimiz modelleri değerlendirirken, saten ve ipek dokunuşu olan kumaşların daha çok tercih edildiğini göreceksiniz. Tabi bununla birlikte terlemelere karşı etkili olan kumaş türleri de kullanılmaktadır.

Tabi bu giyimleri sadece sıcak günler olarak görmemek gerek, her zaman ve her türlü yerde giyebileceğiniz harika tasarımlardır. Özellikle şıklığında taviz vermeyen hanımların ilk tercihleri arasında yer alacağına inanıyoruz.

Bizim en çok beğendiğimiz ilk sırada yer alan bluz modeli oldu. Tül kolları ve yaka kısmında fiyongun çok uyumlu şekilde konulması ayrı bir hava katış. Sizlerde beğendiğiniz modeli ve özelliklerini bizlerle paylaşabilirsiniz.

You may also like

Yorum Yap