Ana Sayfa Kadınca ModaAksesuar Modası 2017 Kadın korseleri

2017 Kadın korseleri

tarafından pramid

Korselerin önemi ve kullanımı ile ilgili biraz bilgi verdikten sonra sizler için seçmiş olduğumuz en özel korse modelleri paylaşacağız. Değerli hanımlar ülkemiz de pek korse kullanımı yaygın olmamakla birlikte korselerin ne kadar büyük yardımcılar olduğunu da tam olarak bilmiyoruz.

Fit bir vücut için en kolay çözüm kesinlikle korselerdir. Hatların özellikle de üst kısım için muhteşem bir şekil çizici olarak görebilirsiniz. Bu nedenle özel davetler için veya özel günler için korse kullanımı ile giymiş olduğumuz kıyafetin üzerinize daha net oturmasını sağlayabilirsiniz.

Diğer yönleri ise fazla yağlarınızı, sarkmış olan bölgelerinizi de çok rahat gizleme imkanı bulacaksınız. Paylaşacağımız korse tasarımları sizlerin de çok hoşuna gidecek tasarıma sahiptirler.

İlk korse modelimiz de gördüğünüz gibi oldukça hoş renklerin kombine edildiği çok rahat kumaşların kullanımı ile birlikte sizlere güzel bir tasarım oluşturmuş

Bayan modelin üstünde ki korse modelinde ise normal şartlarda üst olarak ta kullanabilirsiniz. Bu korsenin sizlere artıları olacaktır

Biraz daha farklılık ve tarz peşinde olan hanımlar için tasarlanmış harika bir korse modeli. Bu korse modelinin üstüne çok ince kıyafetle eşlik edebilirsiniz.

Diğer bir korse modelimiz de ise sizlere yine farklılıklardan güzel esinti yapıyoruz.

En çok beğendiğimiz korse modelini sizler için en sona bıraktık. Oldukça zarif ve şık duruyor sizlere çok yakışacaktır.

You may also like

Yorum Yap