2017 Kadın pijama takımı modelleri

2017 kadın iç giyim modası içerisinde bu yıl kadınların sıklıkla tercih ettikleri pijama takımları var. uzun alt ve üst şeklinde ki pijama takımları yeni sezon ürünleri ile karşınızda. Evde rahatlığına önem veren hanımların tercihleri yine bu tarz pijama modelleridir.

Paylaş

Kadınların evde sıklıkla tercih ettikleri pijama takımları için bizlerde 2017 yılının en moda uzun pijama takımlarından bir kaç tane seçtik. Farklı renk ve markalardan derlediğimiz pijama takımlarını umarım beğenirsiniz.

İç giyim olarak sıklıkla tercihler arasında yer alan yeni moda kadın pijama takımları sizlerinde hoşuna gideceği gibi tercihleriniz arasında yer alacaktır. Sıcak ev ortamları için rahat giyinmeyi seven hanımların ve genç kızların seçtiğimiz at üst şeklinde ki bu güzel modeller hoş olacak.

Ekose ve çiçek desenli pijama takımlarına üst olarak sade ve tek renk tercihleri ile kombin verilmiş.Kumaş tercihlerinde oldukça hafif ve rahatsız etmeyecek şık modeller seçildi.2017 yılı kadın pijama takımlarında alt üst modelleri

pijama takımları galerimizi gezdiğiniz de fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir