Ana Sayfa Kadınca ModaAksesuar Modası 2017 kadın yazlık ayakkabı modası, modelleri ve trendi

2017 kadın yazlık ayakkabı modası, modelleri ve trendi

tarafından pramid

Kadınlara özel 2017 yılı ayakkabı, sandalet ve terlik modelleri. Yazlık ayakkabı tercihlerinde bir çok farklı seçenekle buluşmak mümkün. Gece davetleri için farklı ayakkabı tercihi, tatil için farklı tercih derken bir çok farklı ayakkabı ihtiyacı doğmaktadır. Peki 2017 yılında kadınlar genelde hangi ayakkabıları, terlikleri veya sandaletleri tercih edecekler işte sizler için seçmiş olduğumuz bir kaç parça özel seri.

Yazlık ayakkabı trendinde bu yıl sandaletler ve sandalete benzetilen ayakkabı modelleri oldukça popüler olarak karşımıza çıkıyor. Tabi tercihler konusunda yine sizlere özgür bırakıyoruz bizler bu yılın trendlerini sizlere aktarırken sizlere fikir vermek ve tercihlerinizi kolaylaştırmak için çabalıyoruz.

İşte sizlere sunacağımız 2017 yılına özel ayakkabı modası ve modelleri

Bağcıklı ayakkabı modelimiz de düz taban kullanılmış ve oldukça hafif bir ayakkabı modelinde terlik görüntüsü karışık ortaya harika bir tasarım çıkartılmış. Dikkat ederseniz bilek kısmı için süs olarak kullanabilen bağcıklar da oldukça gösterişli duruyor.

Sade spor ayakkabı tercihinde ise beyaz yine favori renkler arasında yerini alıyor. Diğer renklerden daha çok ön planda tercih edilmektedir. Alt taban kısmın yüksekliğine dikkat etmenizi rica ediyoruz.

Blok topuklu kadın ayakkabı modelimiz de ise bu yılın özel bir tasarımı ile karşımıza çıkıyor. Ayakların her detayı dışarıda duruyor olmasıdır. Blok ayakkabı ile özel gece ve davetler için kullanabileceğiniz kalitede tasarlanmıştır.

Espadriller kadın ayakkabı modelimiz de ise sizlere biraz daha farklılık ve değişiklik arayışında olan güzel bir hava sunmaktadır. Özellikle mini veya etek giyme konusunda karar veren hanımların bu tercihi uygun olacaktır.

 

 

Gök kuşağı renklerine sahip sandaletler, tercihler konusunda renkli giyinmeyi seven hanımların tercih edecekleri güzel bir sandalet modelidir.

Metalik düz ve sadece ayakkabı modasında sizlere metalik renklerin bu yıla özel bir damga vurduğunu duyurmak istiyoruz.

Platform sandalet modellerinde yüksek topuk desteği ile ortaya çok farklı bir tasarım çıkartılmış. İster ayakkabı olarak ister sandalet olarak farklı amaçlar için kullanabilirsiniz.

Yüksek topuklu terlik tercimiz de sizlere terlik anlayışının çok çok daha ötesinde farklılığı göstermek için bu modelimizi sunduk.

You may also like

Yorum Yap