2017 kısa abiye modelleri ( Sherri Hill )

2017 yılı ilkbahar yaza sezonu için tasarlanmış bir birinden şık ve kaliteli kısa abiye modelleri. Diz üstü olarak tasarlanmış mini abiye modellerinde yazın canlı renkleri ön planda tutularak sunulmuş. Tül etekli kısa abiye modellerinin en trendi olanları sizler için seçildi.

Paylaş

Sherri Hill imzası ile hazırlanmış bir birinde şık ve kaliteli kıs abiye modelleri. Kısa abiye modasında 2017 yılının en iyi trendi tül eteklerin kullanılması yaygın olacak. Mini abiye modelleri modasında canlı renklerin doğallığı ile hanımların güzelliği birleşince ortaya muhteşem modeller çıkacaktır.

İnce işlemeli üst kesimlerinde göbek dekoltesi yanı sıra göğüs dekoltesi ve sırt dekolteleri de ön planda tutulmuş. Çok değişik modellere yer veren tasarımcı Sherri Hill gerçekten çok kaliteli ürünleri tasarlamış. Moda konusunda ki tecrübelerini hanımların güzelliği için harcadığı ortada.

2017 yılı diz üstü abiye modellerinde kolsuz olarak szilere sunulan bu abiye modellerimiz de sizler de çok hoşalanacaksınız. Özellikle balık tarzı olan abiyelere dikkatlice baktığınız da çok farklı tasarımlar olduğunu göreceksiniz.

Kısa abiye tercihleri için de hanımlara yaza hazırlanmış ve vücut hatlarına göre tercih etmeleri çok önemlidir. Kısaa biye seçimleri genelde bacaklarına güvenenlerin tercihleri arasında yer alır. Özel davetler için bu tercihinizi yaparken sizlere sunulan özel seri kısa abiye modelleri


krem renginin hakim olduğu ve ayrıca üst kısımda ki ince işlemeler ayrı bir hava katmış. İnce hatlara sahip kadınların tercihleri oldukça güzel olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir