2017 özel gelinlik modelleri

2017 gelinlik modelleri arasında; dantelli gelinlik modelleri, dekolteli gelinlik modeli, straplez gelinlik modeli ile birlikte işlemeli güzel gelinlik modellerini sizlere sunuyoruz. Yeni yılın tasarlanmış en güzel gelinlik modelleri hemde 4 adet model birden

Paylaş

2017 yılı içerisinde evlenme planları kuran canlarım için bir kaç tane özel tasarım gelinlik modelini tanıtmak istiyorum. İremsude.com 2017 gelinlik modelleri arasında sizlere özel olarak seçmiş olduğu 4 özel gelinlik modelinin detaylarını aktarmaya çalışacak. öncelikle etek kısmı uzun ve tülden oluşan gelinlik modellerinde işlemeler ön planda duruyor. hele ki üst kısımda dantel ve el işlemeleri oldukça dikkat çekiyor. Hemde gelinlik modellerinde şıklık ön planda olacağından tanıtacağımız gelinlikleri sizlerde çok beğeneceksiniz. ince belinizi ve zarafeti gösterecek bu modeller de en güzel olan kısım ise gelinliğin uzun olması.

İlk gelinlik modelimizde dikkat edeceğiniz gibi var olan beyaz renkten uzaklaşmış oldukça farklı bir renk kullanmışlar. Ayrıca işlemeleri ile birlikte gelinin kullanmış olduğu duvak yerine taç ise ayrı bir güzel olmuş. Tam bir kraliçe havası yaratmış. Etek boyunun uzun ve şişkin tutması da gelinliğe ayrı bir hava katmış. Askılı gelinlik modeli yanı sıra straplez olarak da aynı model kullanılabilir.

İkinci modelimiz ise gül kurusu rengi ile süslenmiş ve gelinliğin arka kısmı olduğu gibi gül şekilleri ile bezenmiş. Askılı ve omuz üstü tasarımı ile ayrı bir güzel olmuş. Dekolteli olması herkes tarafından tercih edilmeyebilir.Kapalı olarak ta tasarlanıp giyilebilir.

İnce işlemeleri gelinlik modeli

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir