2017 özel gün ve gece kıyafetleri

2017 yılı özel günler için hazırlanmış bir birinden şık ve zarif abiye modelleri. Nişan davetleri için giyebileceğiniz harika kıyafetler, Öğrencilerin balo davetlerin de giyebilecekleri 2017 yılı modasına uygun abiye modelleri ve daha bir çok özel gün ve geceler de kullanabileceğiniz abiye modelleri karşınız da modelleri incelerken yorumlarınızı ihmal etmeyin

Paylaş

Özel gün ve geceler için hanımlara özel hazırladığımız abiye modelleri. Nişan, kına, balo ve düğünlerde giyebileceğiniz muhteşem kıyafetler. 2017 yılı için mavi renk tonlarının hakim olduğu güzel gece kıyafetlerini sunuyoruz. İşlemeli abiye modelleri arasında dar kesim kıyafetlerde straplez ve derin yırtmaçla süslenmiş, diğer kıyafetlerde ki özellikler ise askılı olarak karşımıza çıkan modellerde etek kısımları geniş ve tül kumaş kullanımı ön planda tutulmuş. Özellik göğüs kısmı üzerinde hem ince işleme söz konusu hemde göğüs dekoltesi kıyafeti oldukça şık ve zarif yapmış.

Kısa gece kıyafeti olarak da sadece bir tane model sunduk. BU modelde ise ilk göze çarpan kısım işlemesi ve uzun tutulan tül kısmı.

Sırt dekolteli abiye modelleri oldukça güzel tasarlanmış ve kalite olarak karşınız da birbirinden güzel abiye modelleri.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir