2017 patik modelleri ( Değişik patik Örnekleri )

Yep yeni şiş örgülü patik modelleri arasında sizlere bu yıla özel seçilmiş bir birinden güzel patik örneklerini sunacağız. 2017 yılı için yeni patik modellerin olduğu konumuzda bir çok patik modeli bulunuyor. Babet ayakkabı modeline benzetien örgü patik modellerimiz oldukça şık ve zarif duruyorlar. Şişle örülecek olan patiklerimizden örnekler alabilmek için konumuzun devamını okuyun.

Paylaş

Patik modelleri el işine yatkın olan hanımların sıklıkla tercih ettikleri ve değişik model arayışına girdikleri sürekli olarak bizlere sunulmaktadır. Örgü işi patik modelleri arasında sizlere çok değişik patik modellerini seçtik. Ayakkabı tarzına benzeyen bu patik modelleri sizlerinde çok hoşuna gidecek.

Şiş örgüsü ile yapılacak olan bu patik örneklerimiz hem yeni modeller hemde sizlerin daha önce görmediği örneklerdir. Patik örme işini bilen hanımlar için bunlar sadece örnekleme oluşturduğundan kendi zevklerine göre patik örnekleri de oluşturabileceklerdir. Örnek olarak şiş örgü patik modellerinde genellikle çiçek desenlerine yer verilmiş sizler istediğiniz gibi düzenleme yapabilirsiniz.

Hem eviniz de hemde misafirlikte ayaklarınıza giyebileceğiniz ve göz alacak bu güzel patik modellerini bir an önce bitirip denemek isteyen hanımlar zaman kaybetmeden hemen resimlerimizi ve örnek patikleri inceleyebilirler.

Babet tarzı yapılan patik türleri hem farklılık oluşturuyor hemde oldukça hoş duruyorlar. Patik örme işine girecek olan hanımlar için ileri ki zamanlarda videolu olarak anlatım yapan konularda paylaşacağız. Şimdilik sizlere yoğun istek üzerine bu konuyu sunuyoruz. yorumlarınızı eksik etmeyin.

Babet türü bir patik modelimiz pembe çiçek motifleri ile ayrı bir hoş olmuş.

Yanlara doğru serpiştirilmiş sarı, beyaz ve pembe renkte oluşan çiçek motifleri ile birde bağcık kullanılmış.

Bu patik örneğimiz de ise güzel bir ayakkabı modeli örneklenmiş ve gayette başarılı bir şekilde sonlandırılmış.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir