Ana Sayfa Kadın ÖzelKadın İşi 2017 patik modelleri ( Değişik patik Örnekleri )

2017 patik modelleri ( Değişik patik Örnekleri )

tarafından pramid

Patik modelleri el işine yatkın olan hanımların sıklıkla tercih ettikleri ve değişik model arayışına girdikleri sürekli olarak bizlere sunulmaktadır. Örgü işi patik modelleri arasında sizlere çok değişik patik modellerini seçtik. Ayakkabı tarzına benzeyen bu patik modelleri sizlerinde çok hoşuna gidecek.

Şiş örgüsü ile yapılacak olan bu patik örneklerimiz hem yeni modeller hemde sizlerin daha önce görmediği örneklerdir. Patik örme işini bilen hanımlar için bunlar sadece örnekleme oluşturduğundan kendi zevklerine göre patik örnekleri de oluşturabileceklerdir. Örnek olarak şiş örgü patik modellerinde genellikle çiçek desenlerine yer verilmiş sizler istediğiniz gibi düzenleme yapabilirsiniz.

Hem eviniz de hemde misafirlikte ayaklarınıza giyebileceğiniz ve göz alacak bu güzel patik modellerini bir an önce bitirip denemek isteyen hanımlar zaman kaybetmeden hemen resimlerimizi ve örnek patikleri inceleyebilirler.

Babet tarzı yapılan patik türleri hem farklılık oluşturuyor hemde oldukça hoş duruyorlar. Patik örme işine girecek olan hanımlar için ileri ki zamanlarda videolu olarak anlatım yapan konularda paylaşacağız. Şimdilik sizlere yoğun istek üzerine bu konuyu sunuyoruz. yorumlarınızı eksik etmeyin.

Babet türü bir patik modelimiz pembe çiçek motifleri ile ayrı bir hoş olmuş.

Yanlara doğru serpiştirilmiş sarı, beyaz ve pembe renkte oluşan çiçek motifleri ile birde bağcık kullanılmış.

Bu patik örneğimiz de ise güzel bir ayakkabı modeli örneklenmiş ve gayette başarılı bir şekilde sonlandırılmış.

 

You may also like

Yorum Yap