Ana Sayfa Kadınca ModaGelinlik Modelleri 2021 pembe gelinlik modelleri

2021 pembe gelinlik modelleri

tarafından pramid

Pembe renk tonlarının hakim olduğu çok özel 4 gelinlik modelini siz değerli takipçilerimize aktarıyoruz. Gelinlik sezonu geldi artık sizler için seçtiklerimiz arasında hem desenli, hem dekolteli hemde straplez modeller bulunmaktadır. Önemli olan sizlere fikir sunmasıdır. Sizlerin gelinlik seçimleriniz de sizlere ön fikir oluşturacağına inandığım için bu güzel modelleri sundum. iremsude.com gelinlik modelleri arasında 2021 yılına damgasını vuracak gelinlik modelleri ile birlikte sizleri de düğününüz de gözde bir hale getirecek harika modelleri seçerek sunuyoruz.

Çok fazla görselliğe kaçmadan oldukça sade tercihlerle bakın nasıl da güzel gelinlik modelleri ortaya çıkıyor. Pembe renk tonları arasında açık tonlar ve daha koyu tonların tercihi tamamen sizlere kalmış. Genelde gelinlikler de omuz üstü olanların tercih edilmesi daha iyi olacaktır. Göğüs kısmı tamamen sizlerin keyfine kalmış istediğiniz boyutlar da dekolteye izin verebilirsiniz. Yine göğüs dekoltesi ile ilgili olarak tavsiye fazla dekolteli olmasına izin vermeyin rahatsızlık yaşayabilirsiniz.

Askılı gelinlik tercihinde ise ince askılıklı olanları tercih etmenizi öneriyoruz. En güzel ve seçilmiş özel tasarım gelinlik modellerini zevkinize sunuyoruz. Bakalım sizlerin yorumları neler olacak.

You may also like

3 Yorumlar

Serfinaz 28 Nisan 2018 - 11:47

Fiyatları ne kadar?

Yanıtla
pramid 28 Nisan 2018 - 20:43

Efendim bu gelinliklerin yapımı özel olduğu için ortalama olarak 5 bin civarında başlıyor.

Yanıtla

Yorum Yap