2017 straplez abiye modeli

2017 straplez abiye modeli. Mavi renk tercihi ile sizlere sunmuş olduğumuz abiye modeli 2017 yılı için uygun Balo, nişan, düğün gibi özel gün ve gecelere hazırlanmış harika bir abiye modelidir. Özellikle abiye modelinde ki ince işleme ve kombinasyona dikkat edin.

Paylaş

Abiye modelleri arasında 2017 yılı itibari ile bir çok farklılıklar geldi Özellikle abiye modelleri arasında tercihler uzun ve dar kesim olanlardır. İremsude.com olarak kadın hayranlarımıza seçmiş olduğumuz güzel bir abiye modelini sunacağız. Straplez ve uzun kesimi olan abiye modelimiz dar kesimden oluşmakta ve ön kısımda ince işlemesi ise göz dolduruyor. Sizler için seçtiğimiz bu abiye modeli ile balo, düğün, nikah gibi özel günlere sizi hazırlayacak muhteşem bir abiye modelidir. mavi renk tercihimizin neden ise herkese yakışacağıdır. Straplez abiye modeli içerisinde farklı renklerde seçilebilir.

İşte sizler için seçmiş olduğumuz mavi straplez abiye modeli. İşlemesi ve renk kombinasyonu oldukça etkili duruyor. Tabi abiye modelini incelerken bedene uygunluğu için yanlış anlaşılmasın lütfen ince beden tercihlerinde daha iyi gösterecektir. 

Straplez abiye modelimizin arka kısım görüntüsü tül kısmı oldukça net görülmektedir. Hatta arka sırt kısmı da güzel bir örgü ile motif edilmiş.

Göğüs kısmı net bir şekilde gösterilmektedir. Şimdi motif olarak seçilen işleme el işlemesi olur genelde. Tabi bu işler önemli uyumdur. 

Sırt kısmından görüntü. Defalarca giyebileceğiniz harika bir straplez abiye modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir