Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri 2021 straplez abiye modeli

2021 straplez abiye modeli

tarafından pramid

Abiye modelleri arasında 2021 yılı itibari ile bir çok farklılıklar geldi Özellikle abiye modelleri arasında tercihler uzun ve dar kesim olanlardır. İremsude.com olarak kadın hayranlarımıza seçmiş olduğumuz güzel bir abiye modelini sunacağız. Straplez ve uzun kesimi olan abiye modelimiz dar kesimden oluşmakta ve ön kısımda ince işlemesi ise göz dolduruyor. Sizler için seçtiğimiz bu abiye modeli ile balo, düğün, nikah gibi özel günlere sizi hazırlayacak muhteşem bir abiye modelidir. mavi renk tercihimizin neden ise herkese yakışacağıdır. Straplez abiye modeli içerisinde farklı renklerde seçilebilir.

İşte sizler için seçmiş olduğumuz mavi straplez abiye modeli. İşlemesi ve renk kombinasyonu oldukça etkili duruyor. Tabi abiye modelini incelerken bedene uygunluğu için yanlış anlaşılmasın lütfen ince beden tercihlerinde daha iyi gösterecektir. 

Straplez abiye modelimizin arka kısım görüntüsü tül kısmı oldukça net görülmektedir. Hatta arka sırt kısmı da güzel bir örgü ile motif edilmiş.

Göğüs kısmı net bir şekilde gösterilmektedir. Şimdi motif olarak seçilen işleme el işlemesi olur genelde. Tabi bu işler önemli uyumdur. 

Sırt kısmından görüntü. Defalarca giyebileceğiniz harika bir straplez abiye modeli

You may also like

Yorum Yap