Ana Sayfa Tesettür Modası 2017 tesettür abiye modelleri

2017 tesettür abiye modelleri

tarafından pramid

2017 yılı özel gün ve geceler için kapalı hanımların tercihi olan tesettür giyime uygun abiye modellerini bulmakta veya tercihlerine uygun olan abiye modelleri bulmakta zorlanmaktadırlar. Bizler de bu zor tercihler arasında alternatif önerilerle yardımcı olmaya çalışacağız. Bilindiği tesettür giyimde önemli olan noktalardan biri vücut hataları ile ilgili detaylarda dikkat edilmesi ve abiye seçiminde de şık olunmasıdır. Tesettür kadın sitesi olarak kapalı abiye modelleri arasında sizlere 2017 yılına uygun abiye modasında seçtiğimiz güzel abiye modellerini sizlerin beğenisine sunacağız.

Tesettür abiye modelleri davetli olduğunuz geceler de giyim adabınıza uygun olarak tasarlanmış hatların çok fazla belli olmadığı ve aşırı renkte karmaşık modeller yerine daha sade ve renk tonu olarak da uygun modeller seçilmiştir. Dikkat ederseniz abiye seçimlerimiz de bütün modeller uzun kol abiye olarak seçilmiştir. tabi kısa kol abiye seçimlerinde de bolero, şal türü aksesuarlarla bu açık kalan kısımlar kapatılabilir.

Çift parça abiye modelleri ile birlikte tek parça abiye modelleri de sizlere sunulmuş ve fikirlerinizi bizimle paylaşmanız konusunda önemlidir. Dikkat etmeniz gereken diğer bir husu ise abiye modelleri seçimi kadar aksesuar seçimleri de önemlidir. Öneride bulunduğumuz modelleri incelerken çanta, ayakkabı gibi detayları da dikkatle incelemenizi tavsiye ediyoruz.

İşte 2017 yılı Tesettür giyimine uygun kapalı abiye modelleri: Tesettür giyim kapalı abiye modelleri kadar şal seçimlerini de gözden kaçırmayın. Genelde abiye seçiminize uygun koyu renk tonları tercih edilir tabi burada seçiminize ait abiye modelinde kullanılan renk tonunun kıvamına göre tercihiniz de belirgin olmalıdır. Evet şimdi sizlere bu güzel kapalı abiye modelleri ile baş başa bırakıyoruz.

You may also like

2 Yorumlar

Handan 12 Mart 2017 - 22:09

Şifon etekli olan tesettür abiye modelleri gerçekten çok şık ve zarif duruyorlar
Hele ki özel davetlerde çok beğeni alacaktır.

Yanıtla
Yağmur berra 12 Mart 2017 - 22:12

Harika görünüyorlar. Renk uyumlari çok güzel olmuş ve çok kaliteli duruyor. Acaba bunları nerede bulabileceğimiz konusunda yardımcı olur musunuz .

Tesettür giyimde bu kadar güzel abiyeler görmedim.

Yanıtla

Yorum Yap