2017 tesettür gelinlik modelleri

Kapalı gelinlik giyinmek isteyen hanımlar için çok özel seçmiş olduğumuz birbirinden şık ve kaliteli kapalı gelinlik modelleri. 2017 yılına damga vuracak olan bu özel tasarım gelinlik modelleri tesettürlü hanımlara ve çok açık giyinmek isteyen hanımlar için seçilmiş kalite de ve şıklıkta gelinlik modelleridir.

Gelinlik modelleri arasında yılın yeni moda akımı olan gelinlik modellerini sizlere tanıtmaktan gurur duyuyoruz. iremsude.com kadın moda ve gelinlik sitemiz de sizlere özel olarak seçmiş olduğumuz gelinlik modelleri sizlere fikir vermesi ve kararsızlığınızı gidebilmeniz için tanıtıyoruz. Yeni yılda gelinlik modasında nasıl konseptler var merak eden hanımların gelinlik modellerinde gerebilmeleri ve moda akımına uymaları için paylaşıyoruz.

İşlemeli ve duvak kısmının ise artık tül değil de tamamen kapalı kalın kumaş kullanılarak yapılması dikkatlerden kaçmıyor. Tabi dileyen hanımlara özel önerilerimizden biride duvakta ince işlemeli tüller kullanarak da istedikleri gibi bir duvak oluşturabilirler. Sizler için tesettür gelinlik modellerinde en kaliteli olanları seçtik ve sizlerin beğenisine sunduk.

Yorumlarınızı bizlerden eksik etmeyin. Kapalı gelinlik modası adı altında bizimle paylaşmak istedikleriniz varsa lütfen beklemeyin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Handan dedi ki:

    Mont yeşili olan gelinlik modelini ve gelinin baş örtüsünde kullanilan aksesuar çok uyumlu olmuş hele ki gelinlikler ki ince işleme devam ayrı bir havalı olmus