Ana Sayfa Kadınca ModaAksesuar Modası 2017 topuklu ayakkabı modası ve modelleri

2017 topuklu ayakkabı modası ve modelleri

tarafından pramid

Kadınlar için topuklu ayakkabıların önemi sanırım çocukluktan geliyor. Topuklu ayakkabı merakı veya tutkusu bu yılda oldukça ince çizgiler üzerinde devam ediyor. Ünlü markaların ve tasarımcıların en güzel 2017 yılı için tasarlanmış modellerini sunuyoruz. Bu yıl topuklu ayakkabı modellerinde süslemeye öncelik verilmiş. Sade ve mat renkler tercih edilmiş sanırım bütün kıyafet ve giyim tarzları ile kombin olacak tarz olmayacaklar. Özel gün ve geceler için muhteşem olacak topuklu ayakkabı modelleri. 2017 topuklu trendi gerçekten hanımları çok yüksek gösterecek.

Ayakkabı modellerini incelerken süslemelerin daha çok ön planda durduğunu fark edeceksiniz. Sanırım bu yıl hanımların ayakkabıları çok cafcaflı olacak. uzun topuklar kadar geniş tutulmuş ve kalın topuklarda bu yıl olacak.  genelde özel davetlerde abiye altına uyumlu olacak şekilde giyindiğiniz de etkili olacaktır. Tabi birde giyinme tercihleri arasında kısa olanları tercih etmeniz gerekecek ki ayakkabılar kendini göstersin.

Ayakkabı modelleri ile ilgili olarak bizimle paylaşmak istediğiniz her şeyi yorumlarda paylaşabilirsiniz. Bizler de mutlaka değerlendirmeye alacağız.

Şimdi sizlere 2017 yılı için ünlü marka ve tasarımcıların imzaları ile hazırlanmış topuklu ayakkabı modelleri ile baş başa bırakıyoruz.

You may also like

Yorum Yap