Ana Sayfa Kadınca ModaGelinlik Modelleri 2017 Vakko Wedding Gelinlikleri

2017 Vakko Wedding Gelinlikleri

tarafından pramid

Vakko Wedding imzası ile üretilen ve Vakko da satılan bu gelinlik modelleri 2017 yılına özel olarak Zuhair Murad tarafından tasarlandı. 2017 gelinlik modelleri arasında çok farklı yerlere gelecek olan bu gelinlik modellerinde göze çarpan detaylardan bir kaçını siz takipçilerimizle paylaşalım. Vakko Wedding 2017 gelinlik koleksiyonunda kullanılan kumaşlar ve süslemeler dikkat çekiyor. Gelinlikler de İpek, Tül, Organza ve Sifonlar kullanılarak zenginleştirilmiş bir görünümle sunulacaklar.

Bel kısmına kadar rahatlıkla oturan ve etek kısımlarında ki dantel işlemeleri ilk göze çarpan detaylarında başında yerini alıyor. Tabi bir göze çarpan detay ise Kol kısımlarında ince işlemeler oluyor, ayrıca kuyruk kısmında ki uzunlukta gözlere ayrı bir hoş geliyor.

Vakko Wedding 2017 gelinlik koleksiyonunda ilk akla gelen doğallık olmasını istediklerini ve gelinlik gerçek anlamını taşıması gerektiğini ifade ederek masum ve romantik bir gelinlik koleksiyonu oluşturmaya çalıştıklarını ifade ettiler. Gelinlikler de özellikle derin V yaka dekolteleri dikkatinizden kaçmamıştır gelinliğe ayrı bir hava katmış ve sofistike dekoltelerle gelinlikler yeniden doğallıkla süslenmiş oluyor.Daha feminen bir silüet için bel hattında kullanılan dantel detayları, uçuşan eteklerdeki üç boyutlu çiçekler ve zarif işlemeler koleksiyonun en çarpıcı dokunuşları arasında yer alıyor.

Berta 2017 koleksiyonunda markanın vazgeçilmezi feminenlik ön planda. Derin göğüs ve sırt dekolteleri, ışıltı ve işlemelerle zenginleşerek transparan kumaşlarla, lüks krep ve dantellerle bütünleşiyor.Balık modellere farklı bir yorum getiren göşterişli kuyruklar ve pelerinler 2017 ilkbahar-Yaz sezonunun yenilikleri arasında yerini alıyor. Modern tasarım anlayışının en başarılı temsilcilerinden Vera Wang ise, iç giyimden ilham alan dekolteleri, farklı etek kesimleri ve sıradışı aksesuarlarıyla farklı olmak isteyen gelinlerin tercihi oluyor.

Jenny Packham’ın 2017 İlkbahar-Yaz gelinlik koleksiyonu bohem stili günümüzün modern gelini ile buluşturuyor. Hafif ve ince kollar, ışıltılı tül kuyruklar, kat kat etekler bohem ruhu romantik ve macera dolu bir anlayışla yansıtarak Jenny Packham’ı ‘destination wedding’ konseptinin vazgeçilmez tasarımcısı kılıyor.

Klasiğin ölümsüz temsilcisi Oscar de la Renta ise bu sezon da ince dokunuşları ile fark yaratıyor. Elegan ve sofistike gelinlerin vazgeçilmezi dantel, işleme ve 3 boyutlu çiçekler lüksün en mükemmel haliyle koleksiyonda yerini alıyor.


Romona Keveza 2017 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda, 1940’ların Parizyen kültüründen esinlenen tasarımlar Romona Keveza’nın imzası dantellerle buluşuyor. Dekoltelerle zenginleşen mükemmel kalıplar feminenliği doruklara taşıyor.

Yaratıcı formları kusursuz işçilikle buluşturan La Sposa, 2017 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda klasik kabarık formlardan masalsı romantik gelinliklere uzanan geniş bir seçkiye yer veriyor. Koleksiyonda kullanılan dantel, saten, krep ve şifon gibi özel kumaşlar lüks duygusunu ön planda tutuyor.
Vakko Wedding, zengin koleksiyonlarının yanı sıra ayrıcalıklı konsepti ile bu sezon da gelin adaylarının hayallerini gerçeğe dönüştürmeye hazırlanıyor…

Elie Saab’ın kendi adını taşıyan ilk gelinlik koleksiyonu tüm dünya ile eş zamanlı olarak Türkiye’de ilk kez ve yalnızca Vakko Wedding House’larda yerini alıyor. Elie Saab’ın ilk gelinlik koleksiyonunda geleneksel couture detaylar modernize ediliyor.

Kısa elbiseler, transparan kumaşlar, derin yırtmaçlar ve tulumlardan oluşan bu modern esinti Elie Saab’ın romantizmi ile buluşuyor. Üç boyutlu aplikler, işlemeler ve danteller ile zenginleştirilmiş gelinlikler modern çağın prenseslerinin beğenisine sunuluyor…

Vakko Wedding 2017 gelinlik modelleri
Vakko Wedding 2017 gelinlik modelleri uzun etek
Vakko Wedding 2017 gelinlik modelleri dekolteli
Vakko Wedding 2017 gelinlik modelleri
Vakko Wedding 2017 gelinlik modelleri

You may also like

Yorum Yap