2017 yaz sezonu çanta trendi

2017 yaz sezonunun trend çanta önerileri ile birlikte sizlere rahatlıkla kullanabileceğiniz çanta önerilerinde bulunacağız. Yeni sezonda bayanlar için seçilmiş en güzel çanta önerileri bir arada

Paylaş

Yeni sezonla birlikte havaların ısınmasıyla artık çanta modelleri de değişecek. Kadınların sıklıkla giyimlerine göre değiştirdikleri çanta modellerinde peki 2017 yazı için nasıl çanta modelleri trend olarak onları sizlere aktarmaya çalışacağız. Öncelikle sizlere bir kaç başlıkta çanta trendlerini sunmaya çalışacağım.

İlk olarak normal günlük kullanım çantaları için yaz sezonunun trendleri ve önerileri sunacağız. Günlük çantalar konusunda giyimler çok önemli olduğundan bir kaç farklı model yıla damgasını vuracak. çok büyük olmayan ve mat renklerden çok daha canlı renklerin hakim olduğu çantalar tercih edilecektir.

kola takılacak türden çanta modelleri popülerliğini koruyacak, omuz çantaları pek tercih edilmeyecektir. Sırt çantaları için de ihtiyacınız olmayacaksa kullanmayın.

Diğer tercihler arasında abiye çantaları var. Özel gece davetleriniz de veya düğün davetleriniz de abiye kıyafetinize uygun parlak çantaları tercih edin. zaten abiye çantaları elinize sığması yerine küçük tutabileceğiniz kıvrımları olanları tercih edin.

Bir kaç ayrıntı daha özellikle gezmelerde iseniz geniş hacimli çantaları tercih ederken de torba tarzı olan çantaları tercih edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir