Ana Sayfa Kadın HaberAstroloji Yorumları 2018 Boğa burcu yorumu ( Günlük, Haftalık ve aylık olarak )

2018 Boğa burcu yorumu ( Günlük, Haftalık ve aylık olarak )

tarafından pramid

2018 yılı burç yorumlarında boğa burcu yorumunu öncelikle özelliklerini daha sonra da hem erkek için hemde kadın için boğa burcu ne ifade edecek bunları tek tek açıklayacağız.

Boğa burcu erkeği için 2018 yılı nasıl geçecek, yeni yılda erkekleri neler bekliyor nasıl bir aşk hayatı onlara merhaba diyecek bunların hepsini güzel bir şekilde açıklayacağız. Daha sonra boğa kadını için bu detayları ele alıp açıklamaya çalışacağız. Boğa kadınının iş hayatı nasıl olacak aşk hayatı nasıl olacak bunları da anlatmaya çalışacağız.

Boğa Burcu Toprak artı Sabit (21 Nisan ve 20 Mayıs tarihleri arasında )

Boğa burcunu Tanımlayan söz: Kendimi sahip olduklarımda arıyorum
Olumlu veya yapıcı kullanıldığında: Kararlı ve sadık, huzur verici, zevk sahibi, güvenilir, sakin,  pratik ve ekonomik, verimli
Kötü kullanıldığında veya abartıldığında: İnatçı ve mantıksızca duygusal, fazla sahip olmacı, inatçı, zevklere fazla düşkün, tembelce ve ağır, sadece maddi kazanç peşinde
Boğa burcunun Yönetici gezegeni: Venüs
Boğa burcunun Elementi: Toprak,
Boğa burcunun Niteliği: Sabit
Boğa burcunun Mitolojisi: Boğa tarih boyunca verimlilik sembolü olarak görülmüştür. Boğa pek çok Mısır kültünün dini simgesi halindedir. Kaldeliler kendi mimarilerinde çeşitli boğa figürleri kullanmışlardır. Yunan mitolojisinde Boğa Minos Boğası olarak yer alır. Büyümekte olan Ay’ın biçimiyle, Boğa boynuzları arasında da bir benzerlik görülür ve günümüzde Girit’te boğanın boynuzlarını anlatan pek çok taş bulunmaktadır. Balkanlarda da benzer biçimde kalıntılara rastlanır.
Vücutta karşı geldiği bölge: Boyun ve boğaz, tiroid bezi

Boğa burcunun Rengi: Yeşil, toprak renkleri
Boğa burcunun Metali: Bakır
Boğa burcunun Taşı: Zümrüt
Boğa burcunun En uyumlu olduğu burçlar: Başak ve Oğlak
Boğa burcunun En zorlandığı burçlar: Aslan, Akrep ve Kova

 

Boğa burcunun İlişkilerinde eğilimleri:
Boğa ilişkilerinde güvenlik ve sağlamlık arar. Uzun vadeli düşünür ve sadakata inanır. Yatıştırıcı, huzur verici bir yapısı vardır. Ancak aynı zamanda sahip olmacıdır ve güvensiz hissederse güçlü bir kıskançlık sergileyebilir. Yapıcı ve kararlı olması ona ilişkilerinde uzun vadeli, kazançlı sonuçlar getirir.
Boğanın Avantajları:
Ona güvenebilirsiniz. Kararlı ve güven vericidir. Sizi yüz üstü bırakmayacaktır. Zevk sahibi olması, barışa ve uyuma önem vermesi en iyi özellikleridir. Fiziksel açıdan tutkulu ve tensel açıdan güçlüdür. Verimli ve ortaklaşa çalışmalarda yaratıcıdır.
Boğanın Zayıflıkları:
Ancak Boğa’nın İnatçılığı ve akılsızca direnişi zayıf yönüdür. Bu durum kıskançlık söz konusu olduğunda ilişkilerde kilitlenme yaratabilir. Yeteri kadar yaratıcı ve esnek düşünemeyebilir. Daha fazla esnekliğe ve hayal gücüne ihtiyacı vardır. Muhafazakarlığı yüzünden kendini geliştirmekte zorlanabilir.

Venüs’ün burcu olan Boğa dişil, manyetik çekiciliğe sahip bir burçtur. Huzurlu yapıları ve sakinlikleri ile aktif biçimde değil ancak, pasif şekilde başkalarını kendilerine doğru çekme gücünü sahiptirler. Aynı zamanda Boğa tensel açıdan karmaşık olmayan, cinsellikte bedensel arzuları güçlü biçimde vurgulayan bir burçtur.
Çok fazla söze girip, olayı karmaşıklaştırmadan, açık bir tavırları vardır. Sözler yerine müzik, ya da dokunsal olan şeyler onların cinsel heyecanlarını arttırabilir. Güven veren bir arkadaş ya da düşman olduklarında son derece kararlı bir rakip de olabilirler. Boğa’lar uzun vadeli ilişkileri tercih ederler. Çoğu zaman gençlikt tensel arzuları nedeniyle, yanlış partnerlere de sürüklenme tehlikeleri vardır. Ancak zaman içinde, olgunlaştıkça, daha kararlı ve ayırımcı olmaya başlarlar.
Tıpkı boğalar gibi, hemen kızıp sinirlenmezler ancak aşırı kışkırtma altında öfkelerini yatıştırmaları son derece zor olacaktır.

Boğa burcu Kadını’nın yaklaşımı:
Boğa kadını dişilik özelliklerini güçlü bir biçimde yansıtır. İlgili gezegen Venüs onlara yuvarlak hatlar, sessiz ama çekici bir albeni ve tensel hazlar verir. Haritalarında Venüs’leri güçlü olan Boğa kadınları güzel olmaya, giyime ve rahatlığa, konfora önem verirler. Bu bakımdan Boğa kadını erkekler için, ideal, uyumlu dişi figürü gibi görünürler.
Sadıktır ve aynı kararlılığı ve huzuru karşısından da bekler. Güvenliğe önem vermesi nedeniyle ilişkilerinde para ve güç dolaylı yoldan da olsa önem kazanır. Boğa kadını karşısındakinin güçlü ve gizemli olmasını tercih eder. Güçlü bir ilişkide karşısındakinin onu kıskanması ona gizli bir biçimde keyif verebilir.
Muhafazakar bir yapıda olduğu için fazla flörtçü olduğu söylenemez ancak Venüs’ü İkizler burcunda olan Boğa kadınları çok daha hareketli ve ilişkilerinde renkli bir görünüm sergilerler. Venüs’leri Boğa ya da Yengeç burcunda olan kadınlar ise daha anaç ve ailevi değerleri ön plana alabilirler. Boğa’nın bu görünümü çok daha gelenekçi ve her şey uğruna keyfinin, kurulu düzenin bozulmasını istemezler.
Boğa kadının doğaya yakın olmak gibi, doğal, verimli bir yapısı vardır. Genel olarak düzen ve alışkanlık yanlısıdırlar. Büyük sürprizlerden ya da ani gelişme ve şakalardan hoşlanmayabilirler. Eğer çok hareketli ve zihinsel yönden fazla heyecan bekleyen birisi iseniz, Boğa size göre olmayabilir, zira Boğa alışılmışın dışına çıkmaktan çok haz duymaz.
Genel olarak çok karmaşık şeylerden hoşlanmazlar ve düşündüklerini basit ama etkin bir biçimde ortaya koymayı severler. Söz verdiklerinde mutlaka bunu tutmak isterler ve aynı şeyi partnerlerinden de isterler. Onları mutlu etmek için güven geliştiren, keyif getiren hediyeler alabilirsiniz. Çocuksu olduklarını da söyleyebiliriz.
Boğa kadınları eş olarak, maddi konularda son derece yetenekli ve destekleyici olabilirler. Ayakları yere basmayan eşlerini daha becerikli olmaya yöneltebilirler ve değerleri korumaya çalışırlar. Bu bakımdan eşlerinin yanında ekonomi yapmak ve iş hayatında yer almak onlar için çok zor olmaz. Somut düşünceleri vardır.

Boğa burcu Erkeği’nin yaklaşımı:
Boğa erkekleri de son derece fiziksel ve aşka açık kişilerdir ancak ilk planda onları hemen harekete geçirmek için daha fazla çaba sarfetmek gerekebilir. Genel olarak sessiz ama güçlü tiplerdir hatta maço eğilimler de gösterebilirler. Ancak yakın planda bu sert görünümleri yerine yumuşaklık ve huzur yansıtırlar.
Biriktirmeyi seven, maddi konularda becerikli tiplerdir. Ağır ağır ama hedefe kitli bir biçimde hareket ederler. Fiziksel görünümlerine önem verirler ve rastgele giyinmek yerine dayanıklı, pratik ama düzgün bir giyinme stilleri vardır. Diğer erkeklere göre renk uyumuna daha fazla özen gösterirler.
Yapıcı bir karaktere sahip oldukları için, özellikle huzura ve kararlı bir evlilik arayanlar için ideal bir eş gibi de görünebilirler. Ancak Boğa değişikliklere ve yeniliklere hemen uyum sağlamakta zorlanan bir burç olduğu için, eğer eşi derin ve psikolojik açıdan zorlayıcı bir dönemden geçmekteyse, eş olarak sizi anlamakta zorluk çekebilir ve çok daha yüzeysel düşünebilir.
Romantik duygular söz konusu olduğunda kendini güven içinde hissetmek isteyeceğinden, başkaları ile karşılaştırmak gibi bir durumda çok ters tepkiler verebilirler. Eğer Venüs Koç ya da İkizler’de ise daha esnek olabilirler.

Yıllık horoskobunuzu okurken, mutlaka yükselen burcunuzu da okuyunuz.

BOĞA
Sonbaharda hareketlilik başlıyor
2017’ye genel bakış
2017 yılında kariyer gezegenleri Jüpiter ve Satürn burcunuzla ilişki kurmakta zorlanıyorlar. Bu durum yılın özellikle ilk yarısında iş hayatında ilerleme konusunda bazı dengesizlikler, beklemeler oluşturmakta. Ancak 10 Ekim’den sonra koşulların lehinize değişmeye başladığını göreceksiniz. Bu tarihten sonra özellikle ilişkiler, evlilik ve iş fırsatları açısından son derece dinamik ve verimli bir süreç başlıyor olacak.
10 Ekim’e kadarki sürede Jüpiter size bolca iş, uğraş ve didinme getirmekte. Sonbahara kadar uğraştırıcı nedenler, iş hayatında ortaklıklardan ya da ilişkilerden kaynaklanan uğraşlar dikkat çekiyor. Bu süreçte iş ortamında yabancılarla ilgili konular, eğitimler de fazla olabilir ancak hep bir uğraştırıcı neden de söz konusu. Organizasyonel işler, altınızda çalışanlar, bürokratik konular meşgul edici olabilir. 10 Ekim tarihi ile birlikte iş hayatında sizi ileri götürecek olanakların arttığını görürseniz şaşırmayın. Mesleki alanda daha fazla temas ve başkalarından gelen destekler, ilgiler artıyor olacak.
Diğer yandan son birkaç yıl Satürn’ün Yay burcunda olması nedeniyle korkulara, endişelere sahne oluyor. Satürn bu yılın 20 Aralık tarihine kadar da Yay burcunda kalmaya devam edecek. Dolayısıyla bu dönemde başkalarının finansal durumlarını yönetmek, borç, alacak, kredi ya da miras gibi ortaklı işlerden kaynaklanan konular fazladan yük olmaya devam edecektir. Neyse ki bu olaylar içinde önemli yollar da kat ettiğiniz için 25 Ağustos’tan sonra yavaş da olsa bir hafifleme hissedebilirsiniz. Bundan bir yıl sonra 20 Aralık sonrasında ise, iş hayatınızın, genel olarak hedeflerinizin daha istikrarlı ve dengeli bir düzene doğru oturduğunu görmek sizi daha huzurlu kılacak. Dolayısıyla genel olarak işe yönelik konularda tamamlanması gereken bir süreç içindesiniz.
Öte yandan Uranüs bu yıl da Koç burcunda kalmakla birlikte, 2018’de burcunuza ilerlemiş olacak. Dolayısıyla özellikle yılın ikinci yarısında hayatınızda kıpırdamalar, ani değişiklik istekleri, sabırsızlıklar artmakta. Sanki içinizde yükselen bir ses büyük değişikliklerin ve özgürlüklerin, ani kararların gelmekte olduğunu söylemekte.
2008’den bu yana burcunuzla son derece uyumlu bir açıda ilerleyen Pluton bu yıl da desteğini sürdürmekte. Bu süreçte pek çok Boğa, kendisini güçlendiren, güçlü kişilerden destek bulabilen bir duruma geçti. Özellikle yabancılarla ilişkilerde, uluslararası konularda ya da medya içerisinde kişisel gücünüzü daha etkin kullanabileceğiniz fırsatlar elde ettiniz. Bu 6-11 Mayıs doğumlu olan Boğa’lar Pluton dönüştürücü ve yenileyici açısı altındalar. Eğer bu tarihler arasında doğmuşsanız, gündeme gelecek güçlü değişiklikler sayesinde kişiliğinizi kullanmak ve kurumsal konularda destek almak konusunda oldukça şanslı sayılırsınız.
Neptün de burcunuzla yumuşak ilişkisini sürdürmekte. 2011’den bu yana Balık burcunda ilerleyen Neptün pek çok Boğa’ya yumuşama, daha yüksek bir anlayış ve farkındalık getirmeye devam ediyor. Eğer 29 Nisan – 6 Mayıs tarihleri arasında doğmuş iseniz Neptün size yaratıcı alanda ilham gücü, ruhsal konulara ilgiler, daha fazla kabullenme, sosyal konulara duyarlılık ve başkalarına daha fazla yardımcı olma isteği getirmekte. Sanki yavaş yavaş gelişen bir hafifleme ve eski katı kalıplarınızdan kurtulma, yumuşama süreci içerisindesiniz.
Tutulmalar neler getiriyor ?
Bu yıl tutulmalar Şubat ve Ağustos aylarında gerçekleşecek. 11 Şubat’ta Aslan burcunda Ay tutulması ailevi durumlara, eve, yerleşime, toprağa yönelik ya da babanızla ilgili konulara önemli bir vurgu ve farkındalık getiriyor. 26 Şubat’taki Güneş tutulması ise Balık burcunda güney düğüm yönünde olacak. Bu nedenle bu dönemde bazı elde olmayan koşullar, özellikle yakın çevreniz, görüşmeler, anlaşmalar ya da eğitimle ilgili hassasiyetler gündeme gelebilir. Olayları kendi akışına bırakmanız gerekebilir.
7 Ağustos’taki kısmi Ay tutulması Saka burcunda gerçekleşmekte. Bu dönemde iş ve kariyer konusunda, sorumluluklar alanında güçlü bir farkındalık ve önemli duygusal sonuçlar, muhasebeler var. 21 Ağustos’ta Aslan burcunda kuzey düğüm yönünde gerçekleşen Güneş tutulması ise eve, ailenize, yerleşimle, gayrimenkullerle ilgili konulara büyük bir yenilenme ve canlılık getirmekte. Bu süreçte yakın çevrenize, eve yönelik işlere çok daha fazla zaman ayırabilirsiniz.
İş, para ve kariyer olanakları
Bu yılın büyük bir bölümünde finansal alanda daha dikkatli ve özenli davranmanız gerekiyor. Satürn’ün konumu uzun vadeli borçların düzenlenmesi gerektiğinr işaret etmekte. Başkalarının sorumluluklarını da daha fazla yükleniyor olabilirsiniz. İşte krizler gündeme gelebilir, ancak 20 Aralık 2017 tarihinden sonra çok daha istikrarlı ve ufuklarınızı genişletebilecek olanaklar geliyor olacak. Ayrıca bu yıl 10 Ekim sonrasında işbirlikleri, finansal destek ve ortaklı işlerle büyüme söz konusu.
28 Ocak’a kadar olan dönemde gelecek beklentileriniz yönünde daha hareketlisiniz. Gruplar, sosyal işler bu hedefleriniz için önemli olabilir.
28 Ocak – 9 Mart arasında ani kararlarla risk almaktan kaçınmalısınız. Bu dönemde tam olarak önünüzü göremediğiniz durumlar huzursuzluk getirebilir. Başkalarının hatalarının kurbanı olmamaya bakmalısınız.
10 Mart – 20 Nisan tarihleri arasında Mars burcunuzda ilerlerken parasal konularda ve iş hayatınızda daha kararlı hatta inatçı olabilirsiniz. Daha mücadeleci bir tavır içindesiniz. Bu durum ve yeni adımlar iş hayatı açısından kritik sayılır.
21 Nisan – 3 Haziran arasında daha fazla harcama, masraf gündeme gelebilir. Ticari konularda ve görüşmelerde istekli davranabilirsiniz. Ancak gereksiz masraflarınızı da kısmalısınız.
4 Haziran – 19 Temmuz arasında yakın çevrenizde, ailevi işlerde daha etkin ve girişken davranabilirsiniz. Ancak görüşmelerde ve yazışmalarda daha sakin olmaya dikkat etmelisiniz.
20 Temmuz – 4 Eylül arasında işe ait konularda hızlı ilerlemek pek mümkün olmayabilir. Bu dönemde işte dikkat çekmeniz pek kolay değil. Ancak gelecek yönünde yeni planlar yapmaya bakın.
5 Eylül – 21 Ekim arasında iş hayatında son derece başarılı ve dikkat çekici olabilirsiniz. Girişimlerinizle öne çıkabilir ve zekanızı verimli biçimde kullanabilirsiniz. Üretkenliğiniz değişik ödüller de getirebilir.
22 Ekim – 8 Aralık döneminde çalışma hayatında ve iş ortamındaki ilişkilerinizde daha soğukkanlı ve dengeli olmaya bakın. Kadınlarla ilgili işlerde huzursuzluk, tartışma da olabilir. Bu arada daha sıkı çalışmanız da gerekebilir.
9 Aralık sonrasında önemli sonuçlar ve değerlendirmeler içindesiniz. Pek çok açıdan ilerleme ve ortaklaşa konular üzerine odaklanma gereği var. Yıl boyunca yaptıklarınızın sonucunu görmeye başlayabilirsiniz.
Aşk, evlilik ve ilişkiler
Bu yıl evlilikler özellikle son bahar aylarında daha pozitif sonuçlar getirmeye başlayacak. 10 Ekim’den itibaren Jüpiter’in evlilik evinize girmesi ile birlikte, sizi mutlu edecek ve harekete geçirecek olanaklar artmakta. Bu evlilik ya da yakın beraberlikler sizi her açıdan daha destekleyici ve zenginleştirici olabilir.
Bu yıl aşk gezegeni Venüs 4 Mart – 15 Nisan tarihleri arasında geri gidecek. Bu nedenle, bu dönemde aşkta zorlanmalar, gecikmeler, belirsizlikler yaşanabilir. Dolayısıyla bu tarihler arasında evlilik gibi önemli bir karardan uzak durmak yerinde olabilir.
Bu yıl Venüs’ün burcunuzla uyumlu olduğu dönemler olan 3 Ocak – 3 Şubat, 15 -28 Nisan, 6 Haziran – 5 Temmuz, 20 Eylül – 14 Ekim arasında aşkta ve arkadaşlıklarda daha mutlu tecrübeler söz konusu. Bu dönemlerde hayattan daha çok keyif alabilirsiniz. Ancak 10 Mart- 21 Nisan, 20 Temmuz – 6 Eylül ve 9 Aralık sonrasında tartışmalara dikkat etmelisiniz.
Sağlık
Bu dönemde sağlığınızla daha fazla ilgilenme gereği duyabilirsiniz. Özellikle 10 Ekim’e kadar olan dönemde beslenme ve çalışma koşullarınıza daha çok özen gösterebilirsiniz. 22 Ekim – 9 Aralık arasında da aşırı çalışma, stres bedeniniz açısından daha zorlayıcı olabilir.
Merkür gerilemesi bu yıl hangi temaları getirmekte ?
İletişim ve hareket gezegeni Merkür 8 Ocak tarihine kadar geri harekette görülüyor. Merkür bu yıl 10 Nisan – 3 Mayıs arasında Boğa’da, 13 Ağustos – 5 Eylül arasında Başak’ta, 3-23 Aralık arasında ise Yay burcunda geri gidiyor olacak. Bu dönemlerde iletişimde yavaşlamalar, organize olmakta zorlanma ya da teknik konularda sıkıntılar yaşanabilir. Merkür kararları, pazarlıkları, anlaşmaları ve yazışmaları açıkladığı için Merkür geri giderken verilen pek çok kararı yeniden gözden geçirmek gerekecektir. Bu nedenle Merkür geri giderken kendi hatalarımızı ve eksik yönlerimizi kapatmak ve düzeltmek için daha fazla şansa sahip olabiliriz. Ancak net ve son kararı Merkür döndükten sonra vermek en iyisidir.

8 Ocak’a kadar çalışma hayatına, sağlık ve düzene ait konular, 10 Nisan – 3 Mayıs arasında kişisel girişimler ve görüşmeler, 13 Ağustos – 5 Eylül arasında yatırımlar ve görüşmeler, 3-23 Aralık arasında ise finansal işler, borç, alacak ya da miras ile ilgili konularda daha özenli ve sabırlı davranmak, aceleci olmamak gerekebilir.
Yükselen burcunuza göre 2017
Boğa

Yükselen Koç
Bu yıl meslek alanında dikkat çekici gelişmeler söz konusu. Yıl sonu geldiğinde sorumluluklarda artış ya da kariyer alanında sizi sıkıştırabilecek koşullar gündeme gelmeye başlayabilir. Sonbahar aylarına kadar kariyerinizdeki fırsatları, özellikle de ilişkilerinizi daha iyi kullanmalısınız. 28 Ocak- 10 Mart arasında çok daha atılımcı ve cesur davranabilirsiniz. 5 Eylül – 22 Ekim arasında çalışma hayatınıza, düzeninize ve sağlığınıza daha çok önem vermeniz gerekebilir. Bu yıl meslekte yeni bir yön arayışı söz konusu.
Yükselen Boğa
Burcunuzun yıllık öngörümlerini dikkatle okuyunuz. Bu yıl finansal alanda, borç alacak konularında ve ortaklaşa konularda yükümlülükler devam etmekle birlikte, 20 Aralık 2017 sonrasında daha istikrarlı koşullar başlayacak. Sonbahar aylarında iş hayatında ilerleme fırsatları yükselmekte. Yılın ilk yarısında çalışma ortamında ilişkilerinizi daha fazla önemsemek ve kendinizi geliştirmek durumundasınız. 10 Mart – 21 Nisan arasında Mars yükselen burcunuzda ilerlerken hareketsiz kalmayacak, öne çıkmak zorunda olacaksınız. Bu yıl kendinizi daha özgür hissetmek istediğiniz koşullar içindesiniz.
Yükselen İkizler
2017 kariyer hayatınızda ilerlemenin devam ettiği ve yeni hedeflerin, heveslerin öne çıkacağı bir yıla benziyor. İş hayatınızda ortaklıkların getirdiği sorumlulukları önemsemeye devam etmelisiniz. Aşk hayatınız daha ciddi bir boyut kazanırken, bir evlilik düşünebilirsiniz. Sonbahar aylarına kadar mutluluk getiren olaylar, örneğin bir çocuk doğumu ya da kutlamalar söz konusu olabilir. 21 Nisan – 4 Haziran arasında işte ve hedeflerinizde çok daha mücadeleci olabilirsiniz. Aklınızla hareket etmelisiniz. Kariyer alanında 20 Aralık 2017 tarihinden sonra finansal yükümlülüklerde artışlar olabilir.
Yükselen Yengeç
Bu yıl geçen yıl olduğu gibi iş ve çalışma koşullarınıza yükler ve sorumluluklar getirmeye devam ediyor. İş hayatınızda iyi bir toparlanma içindesiniz. Sağlığınıza gereken önemi vermelisiniz. Bu yıl sonbahar aylarına kadar aileden, evle, mülklerle ilgili konularda destekler ve fırsatlar var. 10 Ekim sonrasında aşk hayatınızda çok daha hareketli ve tutkulu bir dönem başlayabilir. 20 Aralık 2017 sonrasında kariyerinizde çok önemli bir dönem başlıyor. 4 Haziran – 20 Temmuz arasında kişisel alanda son derece atılımcı ve aktif olabileceğiniz günlerdesiniz. Kararsız kalmayacaksınız.
Yükselen Aslan
Bu yıl genel olarak destekleyici ve istikrarlı ilerleme getiren koşullar sunuyor. 20 Aralık 2017 tarihine kadar fırsatları çok iyi değerlendirmeye bakın. Yılın ilk yarısında akıcı koşullar söz konusu. Sosyal alanda ve eğitsel konularda çok yol alabilirsiniz. Kendinizi daha kolay ifade edebilirsiniz. 20 Temmuz – 5 Eylül tarihleri arasında kişiliğinizi güçlü bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Ancak öfkenizi de kontrol etmelisiniz. Bu yıl çocuklarla ilgili sorumluluklar var. Sonbahar ayları ile birlikte işte altınızda çalışanlarla ilgili konulara daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Aynı zamanda evde hareketlenme, topraktan gelen kazançlar söz konusu olabilir.
Yükselen Başak
Genel olarak kariyerinizdeki arayışların önemli sonuçlar vereceği bir dönemdesiniz. Bu dönemde ailenize, evinize yönelik bazı sorumluluklar ve kısıtlamalar içinde olabilirsiniz. Neyse ki 20 Aralık 2017 tarihinden itibaren daha istikrarlı ve sevdiğiniz işi yapabileceğiniz koşullar geliyor. Bu yıl sonbahar aylarına kadar işte kazançlar ve ortaklıklardan, ilişkilerden gelebilecek fırsatlar var. 10 Ekim sonrasında zihinsel açıdan daha etkin, konsantre ve araştırmacı olabilirsiniz. 21 Nisan – 4 Haziran arasında işte mücadele getirirken, 5 Eylül – 22 Ekim arasında çok daha kararlı ve atılgan davranabilirsiniz.
Yükselen Terazi
Bu yıl son derece şanslısınız zira yükselen burcunuzda ilerleyen Jüpiter 10 Ekim tarihine kadar sizi fırsatlara daha açık kılıyor. Kendinize güveniniz artarken iyimserleşebilirsiniz. Tembellik etmemeli, atılımcı davranarak kendinizi geliştirmeye bakmalısınız. Bu dönemde eğitimde ve zihinsel alanda zor görevleri çok daha iyi başarabilirsiniz. Ancak 20 Aralık 2017 tarihinden sonra kariyerinizde ve yerleşiminize, evinize ait konular içinde önemli sorumluluklar başlıyor. Eve, ailenize daha çok odaklanabilirsiniz. 4 Haziran – 20 Temmuz arasında işte ve hedeflerinizde daha gayretli olabilirsiniz. 22 Ekim – 9 Aralık arasında Mars yükselen burcunuzda ilerlerken öfkenizi iyi kontrol etmeli ve cesur davranmalısınız.
Yükselen Akrep
Bu yıl sonbahar aylarına kadar beklemeler ve çok net olmayan durumlar söz konusu olabilir. Bu özellikle ilişkiler ya da evlilikle ilgili bir konunun gizli kalan kısımları ile de ilgili olabilir. Sonbaharla birlikte şans ve gelişme olanakları çok artıyor. 10 Ekim’de burcunuza ilerleyecek olan Jüpiter her açıdan ilerlemeye işaret etmekte. Bu süreçte yeteneklerinizi çok daha iyi değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Bu yıl iş hayatında kazançlarınızı daha iyi hale getirmek için daha gerçekçi ve ciddi düşünceler içindesiniz ve bu alanda daha gayretli olabilirsiniz. 10 Mart sonrasında iş hayatına daha fazla odaklanabilirsiniz. 20 Temmuz – 5 Eylül arasında daha fazla test ve mücadele altında olabilirsiniz.
Yükselen Yay
2017’de Satürn burcunuzdaki yolculuğunu tamamlayacak. 20 Aralık 2017 tarihine kadar sizinle beraber olması bu yıl kendinizi yeniden yapılandırma, sorumluluk alma ve ciddi düşünme yönünde önemli fırsatlar getirmekte. Hiç kuşkusuz bu durum yakın ilişkilerinize de yansıyor olabilir. Bu yıl sosyal alanda daha hevesli ve canlı olabilirsiniz. Gruplar ve sosyal çalışmalar size yeni beklenti ve ümitler getirmekte. 21 Nisan sonrasında iş hayatında yeni adımlar ve ilerlemeler mümkün. Ancak 5 Eylül – 22 Ekim arasında işte ve detay gerektiren konularda daha gayretli olmak durumundasınız. 19 Ekim sonrasında kendi iç dünyanıza daha fazla dönmek ihtiyacı hissedebilirsiniz.
Yükselen Oğlak
2017 kariyer alanında ve ilişkiler cephesinde daha olumlu görünümler sunmakta. Son yıllarda iş hayatınızda yaşanan belirsizlik ve kontrol dışı durumlardan sonra bu dönemde kendinizi daha hevesli hissedebilirsiniz. Ancak daha net koşulların çıkması için 20 Aralık 2017 sonrasını da beklemeniz gerekebilir. Bu süreçte eskilerden temizlenmek gereği var. 28 Ocak – 10 Mart arasında iş açısından düşük bir dönemdesiniz. Ancak 4 Haziran sonrasında hareketlenme hızlanıyor olacak. Bu süreçte yükselen burcunuzda ilerleyen Pluton sizi daha hırslı ve kararlı kılmakta ancak sağlığınıza da özen göstermelisiniz. 20 Temmuz – 5 Eylül arasında daha endişeli koşullar içinde olabilirsiniz.
Yükselen Saka
2017 her açıdan olumlu destekler ve istikrarlı koşullar getirmekte. Öncelikle yaratıcı alanda ve düşünsel boyutta kendinizi çok iyi ifade edebilir, yabancılardan ve uzaklardan fayda görebilirsiniz. Eğitimden ve yolculuklardan gelen güzel imkanlar söz konusu. Bununla birlikte, 20 Aralık 2017 sonrasında ve daha çok 2018-2019 döneminde hayat yolunuzda bazı belirsizlikler ve yeniden yapılanma gereği doğacak. Bu yıl 21 Nisan – 4 Haziran arasında aşkta ve eğlenceli konularda çok daha canlısınız. 20 Temmuz sonrasında hedeflerinizi yenilemeniz gerekebilir. 9 Aralık sonrasında iş hayatına ciddi biçimde odaklanmanız gerekecek.
Yükselen Balık
Bu yıl geçen yıl olduğu gibi önemli yükler altındasınız, dolasıyla daha ciddi düşünceler içinde olabilirsiniz. Hayal kurmak yerine yaşadıklarınızdan daha güçlü dersler çıkarabilirsiniz. İş hayatındaki kısıtlamalar ve sıkıntılar 20 Aralık 2017 tarihine kadar devam edebilir ve bu süreçte kendinize daha iyi çeki düzen verebilirsiniz. Bu yıl 10 Ekim’e kadar ortaklı kazançlar, mirasla ilgili gelişmeler de söz konusu olabilir. 20 Ekim sonrasında yaşam enerjiniz ve iyimserliğiniz artıyor olacak. Uzaklar, yabancılar ve eğitimle ilgili daha geniş olanaklar elde etmeye başlayabilirsiniz. 5 Eylül sonrasında daha hızlanan bir tempo içerisine giriyor olacaksınız. Kısaca bu yılın ikinci yarısında genel şartlarınız çok daha kolaylamış olacak.

You may also like

Yorum Yap