Ana Sayfa Kadınca ModaGelinlik Modelleri 2018 Bohem gelinlik modası ve trendi

2018 Bohem gelinlik modası ve trendi

tarafından pramid

2018 yılının ilk gelinlik modelleri arasında sizlere Bohem gelinlik modellerini tanıtırken birde bu gelinliklerin en doğal trendlerini de aktaracağız.

Öncelikle alıştığımız gelinlik modellerinin dışında oldukça sadece doğal gelinlik modelleri bu yıla damgasını vuracak.

Bohem gelinliklerde sadeliğin şıklığını göreceksiniz. Aksesuarlardan arınmış ve oldukça rahat bu gelinlik modelleri bu yılın en çok tercih edilen modeller arasında yerini alıyor.

Gelinlik modellerinde ne kadar sadelikten yanaysanız bile taşlardan esinlenmeden edemeyeceksiniz. Taşlarla gelinliğini bir adım öne çıkartabileceksiniz.

Duvakla ilgili olarak bilmeniz gereken bir ayrıntı, 2018 yılının ilk düğünlerinde duvak istemeyen hanımların pelerin kullandıkları da görülmüştür. 

Doğallığın esintisini bu yıl düğününüzde de göreceksiniz. Ayrıca gelinlik için kullanılan aksesuarlarda oldukça doğal tercihler olduğu için gelinlik modeline de çok fazla yakışıyor.

Dikkat ederseniz çiçek bile renkli yeşillikten veya ottan seçilmiş. Saç için kullanılan taç bile çiçek motiflerinden ve doğallıktan esinlenilerek yapılmış

Bohem gelinliklerden esinlenip kendine özgü eklemelerde bulunmak isteyen hanımlar için de etek boyu için fırfırları kullanabilecekleri yönde bir tüyo vermiş olalım. Ayrıca üst kısım yani göğüs kısmı için de yine vazgeçilmezin izi dantel oluşturacaktır.

You may also like

Yorum Yap