Ana Sayfa Kadın HaberAstroloji Yorumları 2018 koç burcu ( Koç burcu günlük, haftalık ve yıllık yorumu )

2018 koç burcu ( Koç burcu günlük, haftalık ve yıllık yorumu )

tarafından pramid

2018 yılı Sevgili Koçlar için mutlu geçsin, sizler için koç burcu günlük haftalık ve genel olarak yıllık anlamda güzel bir anlatımla sunduk.

Koç burcu erkek ve kadın için kariyer, aşk ve iş hayatı nasıl olacak gibi bütün sorularınızın yanıtını güzel güzel bulacaksınız.

Birlikte yaşadığınız eşinizle birlikte yaşayacağınız sıkıntıların baş aktörü olarak sizlerin çözüm bulması istenecektir.Çift olabilmek yani ilişkilerde uzlaşı ile devam etmek ve partnerinle uyum sağlamak zorunda olduğun alanları çözüme ulaştırmak durumunda kalabilirsiniz.

Bu sefer koç burcu hem erkek hemde kadını için her şey çok farklı olacak. Koç burcu Hep umutlu ve iyimser yönünü ile geldi bu günlere.2018 yılı sizler için  aşk ve evlilikle ilgili önemli fırsatları getiriyor olacak. Bugüne kadar yakaladığınız farkındalıkların artık cevabını alma yılı olarak 2018 hoş geldi. Neticede derisini değiştirmeyen yılan ölür misali bu yıl cesaretli davranışlarınızla göz dolduracak ve kendi hayatınızı değiştirme kararı vereceksiniz. Zaten Uranüs burcunuzda sizleri 2011 yılından beri oldukça değişime zorluyor. Jüpiter’in ekim ayına kadar Terazi seyrinde olması sizlere ilişkilerinizi yönetme fırsatı verecek. Ben değil biz diyebilmenin önemini anlayacağız, hayatınızı ilişkiler yoluyla dönüştürebileceğiniz bir yıl. Bu yıl önemli gökyüzü hadiseleri sizlerin; Aşk, ilişkiler, çocuklar, hobileriniz, eğlence evi diye nitelendirdiğimiz 5.evinizde gerçekleşiyor. Uzun zamandır aşkta yüzü gülmeyen Koçların istediği ilişki fırsatı ayağına gelebilir. Şubat ayı çok önemli olacak. Kadersel bazı tanışmalar ve karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Özellikle çocuk, hamilelik ve doğum ile ilgili konularında yoğun bir şekilde gündeminizde olacağını söyleyebiliriz. Yılın ikinci yarısından sonra; Hayatınızın şansları ve fırsatları ile daha net karşılaşıp, kararlı olacaksınız.7 ağustos civarında önemli bir hedefinizi gerçekleştirebilirsiniz. Güneş tutulması, sizlere hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı sunabilir.

 

KOÇ BURCU EĞİTİM/KARİYER/PARASAL KONULAR

Satürn yıl boyunca 9.evinizde seyahat ediyor olacak. Bu alandaki konular hız kazanacak yani uluslararası ilişkiler, ithalat-ihracat, yeni projeler, dil öğrenimi, seyahatler, ikinci evlilikler, akrabalar ve eşin ailesi, hukuki işlemler ve medya pazarlama ticaret konuları sizin hayatınızda sorumluluklar alabileceğiniz hayatınızı bu alanlarda yeniden inşa etmeniz gereken bir süreç haline gelecektir. Burada yapılandırdığınız her süreç sizi hayallerinize bir adım daha yaklaştırıyor olacaktır.26 Şubat güneş tutulmasından sonra beklenmedik sürpriz fırsatlarla hayatınızı dönüştürüp;2016 da ki tüm sıkıntıları kapatma fırsatları ile karşılaşacaksınız. Nisan ayında beklenmedik gelir gider dengesi değişimleri sıkıntı yaratsa da 10 Ekim sonrası, önümüzdeki 1 yıllık süreçte şanslı fırsatlarla karşılaşabilir buradaki dönemi telafi edebilirsiniz. Ekonomik anlamda kendinizi güvene alabilirsiniz.

KOÇ BURCU İÇİN AŞK VE İLİŞKİLER ARENASINDA SHOW BAŞLIYOR…

Mart ayında burcunuzda oluşacak Venüs Retro’su aşk ve ilişkilerde önemli kararlar alınmaması gereken ve başlangıçlar yapılamaması gereken bir zaman dilimidir. Eski aşkların gündeme gelmesi ve sorunların konuşulması adına önemli gelişmeleri de beraberinde getirebilir. Nisan ayında bu tarz eski ilişkilerin gündeme gelip şimdiki ilişkilerle arasında kafa karışıklıkları yaratması söz konusu olabilir. Lütfen bu dönemlerde gizli ve yasak aşk gibi durumlardan uzak durun. Gerçekten Aşık olmak sizi oldukça besleyecek.15 Nisana kadar gözünüz hiçbir şey görmeyebilir ve risk alabilirsiniz. Siz siz olun, duygusal gücünüzü kontrollü kullanın. Venüs’ün fırtınasından sonra (15 Nisan ) ,tüm inancınızla sürdürmeyi başardığınız ilişkinizle bu yıl netlik kazandırabileceksiniz. Ekim’den Sonra Jüpiter Akrep geçişi ile birlikte çok önemli dönüşümleri yaşayacağınız bir süreç başlayacaktır. Evlilik ve ortaklık ile ilgili konularda gelişmeler deneyimleyebilirsiniz. Evlilik kararınızı verip, Uranüs’ün hızlı eliyle bu yıl sürpriz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ortaklaşa gelirler ve kazanımlardan önemli fırsatlar yakalayabileceğiniz bir süreç olacaktır. Haziran ve Temmuz ayların da önemli bazı alım satım ve gayrimenkulle ilgili fırsatlar elde edebileceksiniz. Yaşadığınız ortamı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz ya da daha güzel ve estetik bir alana taşınmak isteyebilirsiniz.

Yıl içinde sizi etkileyebilecek önemli Gökyüzü Hareketleriniz:
• 28 Mart- Koç burcundaki Yeniay
• 11 Şubat Aslan Burcunda-Halkalı Ay Tutulması
• 11 Nisan Terazi Burcunda Dolunay
• 5 Ekim Koç burcunda Dolunay
• 19 Ekim Terazi burcunda Yeniay
• 21 Ağustos Aslan Burcundaki –Tam güneş tutulması

You may also like

Yorum Yap