Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri 2018 Straplez abiye modelleri

2018 Straplez abiye modelleri

tarafından pramid

Abiye giyimde straplez tercihler vücut hatlarına güvenen kadınların sıklıkla tercih ettikleri modeller arasında yer alıyor. 2018 modasına uygun straplez abiyeler için bir çok alternatif modeli sizler için derledik. Abiye giyim modelleri arasında, önü kısa arkası uzun straplez abiye, balık hatlara sahip modellere kadar bir çok alternatif var.

Farklı tasarımlara sahip abiyeler

Abiye kıyafetlerine ihtiyaç duyduğunuz da bir kaç modelli sizlere sunarak tercihlerinizi daha kolay yapmanızı sağlayacağız. Kısa giyinmeyi sevenler için kısa straplez tercihi, uzun ve bol sevenler için tül destekli straplez abiye modelleri olarak ve ayrıca balık kıvrımları olan tercihler için de güzel bir kaç model var.

Straplez abiyede yeni yılın en güzel modelleri

Dantel kolları ve kayık yakasıyla kırmızı abiye modeli. Straplez abiye olması ile birlikte bir de balık hatlara sahip olduğu için asaletli bir duruş gösterecektir.
Sadelikten yanayım diyenler için de abiye modelimiz var. Tabi üst kısım için ayarlanmış dantel kısmı ise dizi rahatsız ediyorsa alabilirsiniz. 

Önü kısa arkası uzun abiye modelinde yeni sezon

Bu tür tercihler genelde genç bayanların oluyor ama bacaklarıma güveniyorum diyen hanımlarda özel davette kendini konuşturmak istiyorsa tercih edebilir Uzun kısmı tülden olduğu için sizi rahatsız etmez
Kayık yaka abiye modeli 
Kayık yaka abiye modeli ve yine asil bir renk olan siyah. Her kadının tercih edeceği renk tonu olması göğüs kısmında bıraktığı hafif dekolte ile fazla abartılı değil.

Özel gün, gece ve balolar da hanımların tercih edecekleri bu özel tasarım abiyeler için bilgi almak istediğiniz de bizimle iletişime geçmeyi unutmayın

You may also like

Yorum Yap