Ana Sayfa Tesettür Modası 2018 Ucuz tesettür abiye modelleri ve fiyatları

2018 Ucuz tesettür abiye modelleri ve fiyatları

tarafından pramid

Son düğün sezonu ile birlikte artık sizlere indirimli ve bir o kadar da her bütçeye uygun ucuz tesettür abiye modellerini sunuyoruz. Sunduğumuz tesettür elbiselerin fiyatlandırmasını da her modelin alt kısmında görebileceksiniz. İşte sizlere 2018 yılının en şık ve en zarif tesettür modelleri. 

En trend ve en ucuz modeller

Pul payetli ucuz tesettür abiye modeli

Kapalı hanımların bu tür abiye tercihleri oldukça popüler oldu. Sizlere sunduğumuz çiçek desenli bu güzel ve şık modelimiz de farklı renk tasarımları da bulunmaktadır. Sıfır yaka ve uzun kollu olan tesettür abiye modelinde oldukça estetik bir tasarım var. Özellikle ucuz abiye modeli olmasını istiyoruz ama bir de bu abiye elbise dört mevsim kullanılabilecek yapıya sahiptir.

Bu abiyenin fiyatı:139,95 TL

Boncuk işlemeli, simli tesettür abiye 

Simli kumaş olarak kullanılan ve inci boncuklarla işlenen bu özel tesettür abiye modelinde kadının hatları balık tarzı olarak ortaya çıkmıştır. Etek boyu oldukça uzun ve kuyrukludur. Uzun kolları ve esnek yapısı ile sizi rahatsız etmez. Bu elbise modelinde bilmeniz gereken tek şey kumaşın kalınlığı olabilir.

Bu tesettür abiyenin fiyatı: 169,90 TL

Sıfır yaka ve kuşaklı tesettür abiye modeli

Taşlarla süslenmiş ve bel hizasında ki kuşağı le göz dolduran bir tesettür abiye tasarımı daha. Bu modelimizi incelediğiniz de oldukça başarılı bir şekilde sıfır yaka kullanılmış ve gizli fermuarda gözlerden kaçmıyor. Düğünler için tercih edilmesi gereken ucuz ama kaliteli bir tesettür modelidir.

Bu tesettür abiyenin fiyatı ise; 179,90 TL

Pullu tesettür elbise modeli 2018

İki parça gibi görünen ama tek parça abiye modelimi de üst kısım için pullu işlemeler olduğundan ve etek boyunda ki pelerinle de oldukça başarılı bir çizgi ortaya çıkmış. Alıştığımız renkler dışında bir renk kullanılması da ayrıca göz dolduruyor.Füme rengini daha önce bu kadar estetik bir tasarımda görmediniz. Fiyatı biraz yüksek gelebilir hem kullanılan kumaşı hemde tasarımı ile yarıdan fazla bir indirimi söz konusu

Bu abiyenin fiyatı ise; 369,90 TL

Büyük beden tesettür, Kabartma desenli tesettür elbise ve Pelerinli tesettür abiye modelleri

Üç farklı model daha karşınız da bu abiye modellerinin de fiyatları: Mor büyük beden abiyenin fiyatı: 189,90 TL , Pelerinli kırmızı abiye fiyatı: 199,90 TL ve son olarak kabartma desenli abiyenin fiyatı ise: 189,90 TL’dir

You may also like

Yorum Yap