Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri 2018 Valentino wedding dress ( abiye ) modası

2018 Valentino wedding dress ( abiye ) modası

tarafından pramid

Valentino 2018 çalışmaları görsel olarak tanıtıldı. Özel gün ve geceler için tercih edilecek bu ayrı stiller hanımların ilk tercihleri arasında yer alacak. Sadeliğin şıklıkla buluştuğu bu özel çalışmaları sizlere sunarken en çok tercih edilen ve bayanlar tarafından en çok beğenilen 5 abiye modelini sizlere sunacağız.

Kırmızı göğüs dekolteli ve kemerli modelimiz de bir çok ayrıntıyı sizlerle paylaşacağız. İlk modelimizin de cesur hanımların tercih edecekleri bir model sunduk. Artık bütün davetlerde dekolteli elbiseler tercih edildiğinden sizlere bu özel modeli sunduk.

Askılı olarak gelen uzun etek boyu ile sizlere sadeliğin en güzel boyutunu sunuyor. Uzun boylu ve fit vücutlu hanımların bu güzel parça ile nasıl görüneceklerini merak edenler denesinler

Yine sadelik ve parlaklık bir arada kullanılan biraz da transparan bir kıyafet modeli daha. Tül bir dekolte bırakılan elbise de istenildiği takdirde tül kısmını kapatmak için astar kullanılabilir. Tabi mor desenlerin üstünde ayrı bir güzel duruyor.

Koyu gri tek omuz askılı ve fiyonklu abiye modeli ile sizlere yine güzel ve sade bir şıklık daha sunuyoruz. Diz altına kadar gelen ve fazla uzun tutulmayan etek boyuna bir de bağcıklı ayakkabı modeli ile de güzel bir aksesuar motifi sunulmuş.

 

Uzun kollu ve sade bir abiye modeli ile de kapalı hanımlara ithaf en güzel bir çalışma. Türbanlı hanımlar için özellikle ayak tabanına kadar uzanan etek boyu ile tam istedikleri gibi bir model sunuyor.

Dantel işlemeli ve tam transparan abiye modeli ile hem güzelliğinizi hemde vücudunuzu gösterin. Geceler için farkındalık yaratmak isteyen hanımlar bu güzel modelle herkesi büyüleyebilirler.

You may also like

Yorum Yap