Ana Sayfa Kadınca Moda 2018 yılının en moda rengi MOR

2018 yılının en moda rengi MOR

tarafından pramid

Mor renkle 2018 merhaba diyeceğiz. Kadınların günlük veya özel davetler için tercihleri arasında artık mor rengin büyük bir yeri olacak.

İsterseniz mor renk tercihi için küçük bir aksesuar kullanabilirsiniz yada bütün kıyafetlerinizi mor olarak seçebilirsiniz.

Duygusal ve bir o kadar da romantik olan bu renk tonu sizleri çok farklı hissettirecek. Hazırsanız sokakları bu duygu yüklü romantik renkle kuşatmaya ne dersiniz.

Yaz veya kış bütün mevsimlerde en hakim renklerden biri olacak. Peki mor renkli kıyafetleri nasıl göreceğiz sizler için bir kaç kombinasyon seçtik.

Tek parça mor renkle ile bir bütün olan mor rengin ilk görüntüsü çok tatlı olacak. Artık kadınların sokaklarda fark edilmeleri gerekiyor.

Tek parça kıyafet tercihi: Koyu mor çizmelerle giydiği tek parça açık mor kıyafeti kombinlemiş ve üstüne de siyah deri ceketle destek vermiş.

 

Tek parça tercihinde bulunanlar için ise yine çizme yada bot tercihinizi mor olarak seçerseniz nasıl bir kombin yapabilirsiniz bunu da görebilirsiniz. Tabi burada ki seçimde etek mor olarak seçilmiş ve sarı botlarla güzel bir renk uyumu sağlanmış.

Soğuk havalar için mor bir hırka nasıl olur. İster kısa isterseniz uzun hırka tercihini siz belirleyeceksiniz. ama hırka modelinde siyah en güzel kombin renginiz olacaktır.

Evet işte sizlere turuncu ile morun muhteşem bütünleşmesi. Mor rengi tercihinizi biraz daha açık ve canlı olarak değiştirebilirsiniz.

Kaban tercihimizi mor olarak seçtiğimiz de nasıl bir görüntü ortaya çıkıyor.

You may also like

Yorum Yap