Ana Sayfa Kadın HaberAstroloji Yorumları 2019 Akrep burcu yorumu – Nuray Sayarı

2019 Akrep burcu yorumu – Nuray Sayarı

tarafından pramid

2019 burç yorumlarında Akrep burcunu neler bekliyor birlikte öğrenelim. Akrep burcu için 2019 yılında aşk hayatı, iş hayatı, kişisel özellikleri ile ilgili değişimleri birlikte görelim. 

Akrep burcu yorumlarını sizlere vermeden önce Akrep burcunun özelliklerini kısaca hatırlayalım. 

Nuray Sayarı 2019 Akrep burcu yorumu ile yeni yılda beklentilerinizi öğrenme vakti geldi.

Akrep burcunun genel özellikleri: Mücadeleci, güçlü, yılmaz, hırslı kişilerdir. Pes ettiğini düşündüğünüz anda küllerinden yeniden doğabilir. Güvenilir, kaliteli insanlardır.

Akrep burcu erkeğinin özellikleri: Şeytan tüyü de denilebilecek farklı bir gizem, manyetizma ve çekiciliğe sahiptirler. Pek çok şeyin farkında değilmiş gibi dursalar da sezgileri sayesinde anlayışları, kavrayışları son derece güçlü erkeklerdir. Yalan ve riyaya tahammülleri yoktur.

Akrep burcu kadınının özellikleri: Gizemli, sezgileri güçlü, zorlayıcı Akrep burcu kadınına asla yalan söylememenizi, onu aldatmamanızı tavsiye edebiliriz. Kapalı sırların üzerine gitmekten, sorgulamaktan asla vazgeçmez. Zor beğenir, zor bırakır.

Akrep Burcu 2019’da şanslı bir yıl geçirecek

2019 Yılının en şanslı burcu siz sayılırsınız. Burcunuzda ilerleyen büyük kısmet gezegeni Jüpiter 8 Kasım’a kadar size büyük fırsatlar ve imkanlar getirebilir. Jüpiter’in getirdiği bolluk ve rahatlığın, genişleme hissinin rehavetine kapılmadan bu fırsatları değerlendirmeye bakmalısınız. Sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Bilgi, birikim ve deneyimlerinizi artırabilir, eğitimler alabilirsiniz. Tüm bunlar daha geniş ve zengin bir inanç, felsefe ve düşünce perspektifi sunabilir size. Ancak bu dönemde her anlamda kontrol etmeniz gereken bir iştahınız olabilir. Fiziksel anlamda kilo almamaya özen göstermeniz gerekebilir. Ruhsal olarak kendinize fazla odaklı olabilirsiniz. Lider, yönetici özelliklerinizi abartmamaya, sübjektif davranmamaya, hemen her konuda ölçülü davranmaya özen göstermeniz gerekiyor. 15 Mayıs’tan itibaren ani ve beklenmedik değişimlerin gezegeni Uranüs 7 yıllık yeni bir döngüye giriyor ve artık karşıt eviniz olan ilişkiler evinizde ilerlemeye başlıyor. Uranüs’ün bu transiti, evlilik ve ortaklık konularında hiç beklemediğiniz ani kopmaları beraberinde getirebilir. Bu tarihten itibaren ilişkinizin sağlamlığını test ediyor olabilirsiniz. Bu 7 yıllık sürecin sonunda ilişkiniz, evliliğiniz, birlikteliğiniz, ortaklığınız koparsa zaten düşündüğünüz kadar sağlam bir ilişkiniz olmayabilir. Öte yandan kopma olmaması durumunda eşinizin, ortağınızın tarzında, davranışlarında, hayata ve size karşı tutumunda büyük kırılım ve değişmeler görebilirsiniz. Karşınızda artık bambaşka bir insan bulabilirsiniz. Özü yine aynıdır ancak size ve ilişkinize yaklaşımı artık oldukça farklı olabilir. Bir ilişkiniz yok ise, bu dönemde karşınıza gerçekten çok ilginç, sıradışı ve hatta marjinal insanlar gelebilir.

Satürn 2017 sonunda iki buçuk yıllık yeni bir döngüye ilerledi. Bu süreçte iletişim ve eğitim konularında daha kararlı, yapıcı, iradeli davranmanız, stratejik ve planlı adımlar atmanız, size sunulan imkan ve zamanı daha iyi değerlendirmeniz gerekebilir. Satürn zorlayarak öğreten bir gezegen ve iş ve sorumluluklar anlamında baskıları daha güçlü gündeme gelebilir. Bu dönemde eğitim konusunda ciddi bir yaklaşım geliştirebilirsiniz. Eğitimi bir iş haline dönüştürebilirsiniz. Resmi bir kurum veya yapıda öğretmenlik yapabilirsiniz. Yakın çevreniz, komşularınız, kardeşleriniz, kuzenlerinizle olan ilişkilerinizde daha mesafeli bir tutum içinde olabilirsiniz. Daha az konuşabilir, bazı iletişim kapılarınızı kapayabilirsiniz, ketum yapınızı güçlendirebilirsiniz.

Bu yıl gezegenlerin retro yaptığı bir yıl. Bu da 2018’in getirdiği dönüşümün çok da hızlı olmayacağını, bazı sorgulamaları, derin anlayış ve yargılamaları beraberinde getireceğine işaret ediyor.

Burcunuzun yöneticisi olan Mars’ın retrosunda hayatınız biraz daha yavaşlarken sağlığınız ve işinizle ilgili gayret, mücadele süreçlerinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz. 26 Haziran-27 Ağustos arasında ailevi konular, 26 Haziran-12 Ağustos arasında kardeşleriniz, kuzenleriniz, akrabalarınız, komşularınızla ilgili konular daha fazla gayret ve mücadele gerektirebilir ve yorucu olabilir.

Bu yıl Venüs 5 Ekim-16 Kasım arasında geriliyor. Bu dönemde gizli kapaklı ilişkiler konusunda hassas ve temkinli davranmalısınız. Retro eski ve geçmişte kalmış ilişkileri gündeme getirebilir ancak bu ilişkilerin su yüzüne çıkma ihtimalini göz ardı etmemelisiniz. Ayrıca retroda başlayan ilişkilerin, bir evliliğin veya ortaklığın bozulma ve sonlanma ihtimalinin yüksek olduğunu unutmamalısınız.

8 Mart-18 Temmuz arasındaki Jüpiter retrosu yeni bir inanış, düşünce şeklini, yeni bir sosyal çevre ve arkadaş grubunu, ufkunuzu açan ve kişisel gelişiminize katkıda bulunan dünyevi ve manevi yolculukları beraberinde getirebilir.

Satürn’ün retro yaptığı 17 Nisan-6 Eylül tarihleri arasında ise iş hayatınızda beklediğiniz, istediğiniz gelişmeleri rahat yakalamayabilirsiniz. Durgunluk, yavaşlama ve ağırlaşma söz konusu olabilir. İletişim konularında sabırlı olmalı, kardeşlerinize, komşularınıza daha toleranslı ve müsamahakâr davranmayı ihmal etmemelisiniz.

Merkür 22 Mart-15 Nisan, 26 Temmuz-19 Ağustos, 16 Kasım-6 Aralık tarihleri arasında geriliyor. Bu dönemde maddi konularda anlaşma, imza gerektiren durumları, sözleşmeleri ertelemek, özellikle para konularında aceleci davranmamak ve iyi düşünmek gerekebilir.

2018 tutulmalar açısından da önemli bir yıl ve üç önemli tutulma meydana geliyor. 15 Şubat 2018’deki ilk Güneş tutulması aile ve ev yaşamınızda sıradışı ve beklenmedik olay ve gelişmeleri beraberinde getirebilir. Yaşadığınız ve içinde bulunduğunuz durum karşısında sizden beklenmeyen, sürpriz bir tutum içine girebilirsiniz ancak bunun akıllı, mantıklı ve sağduyulu bir yaklaşım olduğundan emin olmalısınız.

İkinci tutulma ise 13 Temmuz 2018’de gerçekleşiyor. Bu tutulma yurt dışı ve yabancılarla ve de uzaklarla ilgili konuları gündeme getirebilir. Denizaşırı seyahatler gündeme gelebilir. Eğitim alanında ve zihinsel süreçlerinizde yaşadığınız büyük dönüşümün bilgelik anlamında size kattıklarını sorgulayabilir, ufkunuzu açan pencereler yaratabilirsiniz.

Son tutulma ise 11 Ağustos 2018’de yine ana eksenlerinizden biri olan kariyer alanınızda gerçekleşecek. İş hayatınızda size yeni başlangıçlar ve kapılar açan bir tutulma yaşayabilirsiniz. Önünüze çıkan imkan ve fırsatları değerlendirirken bilgi ve eğitiminize güvenmeyi ihmal etmemeli, egolarınızın gölgesinde kalmamaya özen göstermelisiniz.

You may also like

Yorum Yap