Ana Sayfa Kadınca ModaGelinlik Modelleri 2019 dantelli gelinlik modelleri

2019 dantelli gelinlik modelleri

tarafından pramid

Çok özel olarak seçtiğimiz bu gelinlik modelleri öyle herkesin giyebileceği gelinlik modelleri değil.Alıştığımız gelinlikler dışında gelinlik modeli arayanlar ve transparan özelliği daha fazla ön plana çıkan gelinlik tasarımları arayan bayanlara özel gelinlik modasına uygun modellerini seçtik. 

2019 gelinlik modasının en popüler dantelli gelinlik modelleri bir arada. Hem dikkat çekici dekolteler hemde dantel işlemesinin en kaliteli ve en şık şekilde yapıldığı bu özel ürünler sizleri hayretler içerisinde bırakacak. Bazı modelleri gece elbisesi olarak da tercih edebilirsiniz. 

Dantel işlemeli trend gelinlik modelleri

Doğal bir güzellik sunan ve baştan aşağı kadar dantel işlemesi olan bu gelinlik modelleri sizleri hayran bırakacak. Özellikle ilk gelinlik modeline dikkat ederseniz, düğün ve gelinlik vizonları olarak sizleri çok etkileyecek bir modeldir. Uzun kuyruklu etek boyu ile de ayrı bir stil oluşturmuş. İkinci dantelli gelinlik modeli ise ise doğallıktan yana bir esinti sunmuş ve doğal halinizle bütünleşmiş bir tasarım sunmuş.

Askılı dantel işlemeli gelinlik modeli

Tarz, stil ve popüler gelinlik arayanlara özel iki farklı gelinlik modeli daha. Hem bacak dekoltesini ön plana çıkartacak hemde göğüs hatlarını ortaya çıkartacak el işlemesi ve dantel işlemesi ile süslenmiş harika iki gelinlik ve gece kıyafeti daha.2019 dantelli gelinlik modelleri olarak tanıtıyoruz ama bir çok modeli gece kıyafeti olarak da kullanabilirsiniz.

Transparan gelinlik modelleri

Bazı kadınlar ve genç kızlar bu tür gelinlik modelleri tercih ediyor. Bu tür tasarımlar genelde özel istekler olarak karşınıza çıkmaktadır. Yada bir çok kadın ister ama giymeye cesaret edemedikleri için vazgeçmek zorunda kalırlar.Bizler yinede 2019 yılına damga vuracak bu özel gelinlik modelleri sizlere tanıtmaya devam edelim.

Dantel gelinlik, şifon gelinlik ve özel gelinlik modelleri

3 farklı gelinlik modeli ile sizleri bir kez daha hayran bıraktığımızın farkındayız. O kadar güzel gelinlik modelleri tasarlanıyor ki, sizlerle paylaşmadan edemiyoruz. 

Bakalım bu gelinlik modellerinden hangilerini beğendiniz?

You may also like

Yorum Yap