2019 ferace modası ve tesettür ferace modelleri

Paylaş

Bir birinden kaliteli markaların en güzel ve yeni yılın en moda ferace modellerini sizler için hazırladık. İşte tesettür giyimin en önemli giyimlerinden biri olan Ferace modelleri ve 2019 ferace modası.

2019 tesettür giyim ferace modelleri bir birinden farklı ve şık modellerin yarıştığı güzel bir sunum hazırladık. Desenli feraceler ve yarasa tipi ferace modelleri en çok tercih edilen modeller olarak 2019 yılında yine en popüler ferace modelleri olacak.

2019 Armine ferace modeli

Armine ferace modelleri kalitenin ve şıklığın adresi olarak biliniyor. İşte sizlere boncuk işlemeli güzel bir ferace modeli.Hem sade heme fazla göz yormayan bir tasarıma sahip klasik bir tesettür ferace modeli. 2019 ferace modelleri olarak ilk modelle ilgili fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Desenli ferace modeli 2019

Hem tarz hemde farklılık arayan genç hanımlar için güzle bir ferace modeli. Önü fermuarlı olan bu ferace modeli yeni yıl ferace modelleri arasında ön planda duruyor. 2019 kapalı ferace modelleri için muhteşem bir örnek. Hem uzun hemde şık

Çiçek desenli ve işlemeli ferace modeli

Abaya modeli olarak da sıkça tercih edilen bu ferace modeli bir çok genç hanım tarafından tercih ediliyor. İşte sizlere genç kızların 2019 yılında en çok aradıkları ferace modeli.

2019 mavi ferace modeli

Hem klasik ferace modeli hemde sade ferace modeli arayan kapalı hanımlar için muhteşem bir renk ve muhteşem bir tasarımla 2019 ferace modeli.

Modanisa 2019 ferace modeli

2019 tesettürlü hanımlar için de yeni tarz ve stillerde ferace modelleri üretmeye devam ediyor. İşte sizlere farklı desen ve tasarıma sahip bir ferace modeli. Bakalım hanımlar bu tarz ferace modelleri için nasıl bir yorumda bulunacaklar.

Çiçek motifli kapalı ferace modeli 2019

Hanım hanımcık gibi gösteren harika bir ferace modeli daha. 2019 yılında farklı tasarımlar arayanlar kadar sadece şık duran abiye modeli arayan kapalı hanımlarda var. İşte onlar için tasarlanmış harika bir kapalı ferace modeli

2019 Tuğba Ferace modeli

Muhteşem bir renk ve muhteşem bir tasarımla sizlere 2019 yılının en güzel ferace modeli geliyor. Aklınızı başınızdan alacak bu özel tasarıma bakalım sizler kaç puan vereceksiniz.

Yarasa ferace modeli 2019

2019 ferace modasında bir birinden farklı tasarımlara sahip ferace modelleri bulunuyor. Sizler için en popüler ve en çok satılan modelleri seçtik. Yarasa ferace modelleri de 2019 yılında sıkça karşımıza çıkacak.

 1. Saniye dedi ki:

  Ben klasik ve sade olan modelinizin fiyatını öğrenmek istiyorum yardımcı olur musunuz

 2. Havva dedi ki:

  Ya mavi ferace modeli hangi markaya ait çok beğendim lütfen yardımcı olur musuz?

 3. pramid dedi ki:

  Mavi olan feracenin hangi markaya ait olduğunu bilmiyoruz

 4. Butfmc dedi ki:

  Internet sitesine ferace modeli koyuyorsunuz giriyoruz ne fiyat var ? Ne marka belirli ? Bu nasıl bir sorumsuzluk? Alacak müşterileriniz olsa bile kaybedersiniz ki gerçekten beğenmiştim yorumlarda da beğenenler var. Su an bir alıcıyi kaybettiniz mesela. Umrunuzda olacağını da hiç sanmıyorum. Böyle devam edin.

 5. alıcı dedi ki:

  markasını bilmiyorsun,fiyatını bilmiyorsun.boşuna vakit kaybettiriyorsun, dikkat çekip

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir