Ana Sayfa Kadın ÖzelGüzellik Salonu 2019 gelin saç modelleri

2019 gelin saç modelleri

tarafından pramid

Yeni sezonda gelinler için bir birinden farklı tarzda saç modelleri. Özellikle gelin saçı olarak bildiğimiz ve çok özel olan bu saç tasarımlarında bakalım yeni sezonda hangi saç modelleri kullanılacak.

Yeni tarz gelinlikler ve yeni tarz gelin saç modelleri. Özellikle yeni sezonda iki renkli saçlar ve ve kıvrımlar oldukça moda olacak. Gelin saçlarına takılan doğal çiçek görünümlü taçlar da oldukça popüler aksesuarlar olacaktır. İşte 2019 gelin saç modelleri sade gelinlik modeline göre farklı gelin saçı uygulanır tabi gelinin yüz hatları ve makyajı da saçı için önemlidir. İşte sizler için seçtiğimiz en güzel gelin saç modelleri

Düz ve kıvrımlı gelin saç modeli

Koyudan açığa doğru akan bir gelin saç modeli. Bu model de alıştığınız gelin saçlarının çok çok ötesinde bir hava var değil mi?

Özellikle beyaz gelinlik değil de daha renkli gelinlik modelleri için oldukça popüler bir gelin saç modelidir.

Topuz gelin saç modeli 2019

Öyle kolay kolay yapılacak bir gelin saç modeli değil. İki farklı topuzla hazırlanmış bu gelin saç modeli çok popüler ve oldukça da zahmetli bir saç modelidir.En trend saç modelleri arasında ilk sırayı alıyor. Bu saç modelini özel davetler içinde tercih edebilirsiniz.

Karışık topuz gelin saç modeli 2019

Son zamanların en popüler saç modellerinden olan dağınık modelleri bir de gelin saç modelinde denediğiniz de ortaya bu kadar güzel bir gelin saç modeli çıkıyor. Yandan topuz gelin saç modeli bu yılda yine bir çok gelin tarafından tercih edilecek bir gelin saç modelidir.

İçe geçmeli gelin saç modeli

Çiçeklerle süslenmiş ve oldukça havalı bir gelin saç model örneği. Baştan aşağı emek akan bu özle saç tasarımı gerçekten harika görünüyor. Bu saç modeline uygun gelinlik modeli ile yılın en güzel gelini olabilirsiniz. İşte 2019 gelin saç modelleri arasında en çok tercih edilen gelin saçı

En güzel Gelin saç modeli 2019

Topuz ve dağınık saç modelleri bütün gelinlerin vazgeçilmez tercihleri arasında ilk sırayı alıyor işte sizlere 2019 gelin saç modeli örnekleri arasında yine bu saç modeli çıkıyor. Çiçeklerle süslenmiş gelin saçlarında bu tarz tercihler genel de straplez, dekolteli gelinliklerle birlikte seçiliyor.

2019 gelin saç örnekleri ve modelleri

You may also like

Yorum Yap