Ana Sayfa Kadınca ModaGelinlik Modelleri 2019 gelinlik modelleri – Stephanie Allin gelinlikleri

2019 gelinlik modelleri – Stephanie Allin gelinlikleri

tarafından pramid

Stephanie Allin imzası ile tasarlanmış bir birinden şık ve zarif gelinlikler. Ünlü tasarımcının “Sevgi hikayeleri” adını verdiği bu özel gelinlik modelleri 2019 yılına damga vuracak güzellikte ve şıklıkta.

Her gelinin kendi aşk hikayesini yazmak isteyeceği için bu gelinlik örneklerine de böyle bir seri isim verilmiş. İşte sizlere Sevgi hikayelerine yakışan o muhteşem gelinlik modelleri.

Çok özel olan bu tasarımlarda hem kullanılan kumaşlar, hemde işlemeler oldukça titizlikle seçilmişler. 2019 gelinlik modellerini gördüğünüz de bu ayrıntıyı bütün modellerde göreceksiniz. 

Mankenlerin üzerinden duran gelinliklerin balık model, askılı gelinlik modeli, straplez gelinlik modeli olarak farklı tasarımlarda karşımıza gelecek. İşte 2019 yılında genç kızların kendi aşk hikayelerini yazacakları o muhteşem tasarımlar.

Tül etek ile hem askılı, hemde starplez gelinlik

Bir gelinlik modelinde etek boyu işlemeli diğerinde ise sade bir tül model seçilmiş. Üst kısımlara baktığınız da ise özel bir tasarım gelinlik modeli olduğu kendini hemde gösteriyor. Askılı gelinlik modelinde dantel işlemesi kullanılmış ilk gelinlik modelinde ise saten bir kumaş kullanılmış.

Balık gelinlik modeli

Beyaz yada sarı tonlarında bir duvakla ne kadar da güzel olacaksınız. Bu gelinlik modelinde sade olarak düşünmeyin. Gelin çiçeği ve bir uzun duvakla çok güzel olacaksınız. 

Pelerinli gelinlik modeli

Muhteşem, güzel, göz kamaştıran gelin olmak isteyenler bu modeli yakından incelemeli. Belki de tasarımcının en güzel modellerinden biri. 2019 gelinlik tasarımlarında en kaliteli olanları başında bu model geliyor.

Kuyruklu gelinlik modeli

İki parçalı gelinlik olarak karşıma gelen bu tasarımda, tasarımcı oldukça sade ve kaliteli bir iş çıkartmış. Vücuduna güvenen hanımlar bu gelinlikle hem eşinizin aklını, hemde davetlilerin aklını alacaksınız.

Stephanie Allin gelinlik koleksiyonu 2019

Bu özel tasarım gelinliklerden bir tanesi ile kendi aşk hikayenizi yazın. Gelinlik modeli için farklılık arayanlar mutlaka bu özel tasarımları incelesinler ve sonra da bizlerle görüşsünler.

You may also like

Yorum Yap