Ana Sayfa Kadınca ModaGelinlik Modelleri 2019 gelinlik modelleri ve fiyatları

2019 gelinlik modelleri ve fiyatları

tarafından pramid

Yeni sezon gelinlik ürünleri ve modelleri tanıtıldı. İşte bir çok tarz ve stilde üretilmiş bir birinden şık gelinlik modelleri. 2019 gelinlik modelleri arasında seçilmiş en kaliteli modeller ve tasarımlar bir arada. Yedi adet gelinlik modeli ile farklı tarzlara sahip hatlar ve stillerin hakim olduğunu göreceksiniz. yeni nesil gelinlikle artık kabarık değil aksine oldukça estetik ve şık duruşa sahip. İşte yeni trend gelinlik modelleri ve satış fiyatları

yeni yılın en tarz gelinlik modelleri

Yeni nesil gelinlik modelleri eskileri geride bırakıyor

Şıklık ve zarafetin ön planda tutulduğu gelinlik modellerinde kadının güzelliği ön plana çıkartılmış. Balo tipi gelinlik modeli, İki parçalı gelinlik, illüzyon yakalı gelinlik modeli ve kayık yaka gelinlik modeli gibi bir çok farklı parça sizlerin beğenisine sunulacak. Bu gelinliklere bakmadan geçmeyin. Size özel o gecede güzel görünmek ve herkesin sizi konuşmasını istiyorsanız bu gelinlikle size büyük ilham kaynağı olabilir

Askılı dar kesim gelinlik modeli

Askılı ve cesur tarzı ile iddialı bayanlar için seçilmiş harika bir gelinlik modeli. Dantel işlemli ve dar kesimi ile göz dolduran bu tarz tasarımlar oldukça popüler şekilde tercih edilmektedir. Sırt bölgesinde ki esnek dekolte ise göğüs kısmı ile tamamlanmış ve gelinliği giyecek kişinin bütün hatlarını olduğu gibi ortaya çıkartıyor. 

Gelinlik modeli: 5,500 TL

Deniz kızı gelinlik modeli

Askılı yeni bir gelinlik modeli daha karşınız da bu tasarımda, tüy etek boyu ve deniz kızı kesimi ile oldukça popüler olan bir tercih daha karşınızda. En trend Gelinlik modelleri arasında seçilen bu modeller yeni yılda da karşınızda olacak. 

Gelinlik fiyatı: 9,000 TL

Balo tipi ve fildişi renkli gelinlik modeli

İnce ince işlenmiş dantel ile oldukça başarılı bir görünüme sahip. Gelinliği giyecek olan bayan oldukça gösterişli ve şık bir hava katacak yapıda tasarlanmış. Dantel işlemesi ile sırt bölgesine kadar bağlanmış olan gelinlik stili yeni nesil hanımların en çok tercih edeceği model arasında yer alacak. beyaz dışında fildişi renk tercihi ise farklı bir hava katacaktır.

Gelinlik fiyatı: 7,500 TL

İki parçadan oluşan gelinlik modeli

Bu modelde iki farklı model ve tarz bir arada göreceksiniz. İlk olarak balo tipi bir stille karşınıza gelen gelinlik modelinde deniz kızı hatlarını da görebilirsiniz. Bu gelinlik modelinde iki parçalı kısım ise etek boyunda bulunmaktadır. Bu gelinliğin özel tasarımı ve maliyeti oldukça yüksektir. Etek boyu yanlardan kabarık orta ise dantel işlemeli.

Gelinliğin fiyatı : 8,500 TL

Tül etekli gelinlik modeli

İllüzyon yaka olarak geçen bu modelde gelin adayları olacak hanımlara farklı bir deneyim sunuyor. Zarafetine dikkat eden hanımlar tercih sırasında ilk yerini alacaktır. Çünkü dar kesim hatları ve tül etek boyu ile oldukça başarılı bir estetiğe sahip.  Bu gelinliğin ortalama fiyatı ise: 3000 TL civarındadır

Gelinlik fiyatı:  3,000 TL

Diğer tarz 2019 gelinlik modellerimiz

Galeride gelinlik fiyatları ise; elinde çiçek olan model 6000 TL diğer gelinlik modelinin fiyatı ise; 7500 TL civarındadır.

You may also like

Yorum Yap