Ana Sayfa Tesettür Modası 2019 Genç spor giyim – Tesettür spor giyim

2019 Genç spor giyim – Tesettür spor giyim

tarafından pramid

Tesettür giyinen genç bayanlar için genç spor giyim modelleri arasında 2019 yılının en çok tutan spor giyimlerinden bir kaç tane örnek paylaşıyoruz. Tek parça spor giyim elbise modelleri kapalı hanımların ve genç bayanların vazgeçilmezi olacak.

Spor giyimle de tesettür giyim oldukça güzel ve şık görünüyor. 2019 genç spor giyim ve tesettür giyimde spor elbise modellerini fikir olması açısından sizlere sunuyoruz. 

Kapüşonlu spor elbiseler, tek parça sportif kıyafetler ve baskılı sportif elbise modelleri ile genç hanımlara özel ve tesettür giyime uygun olan sportif elbise modelleri

Kapüşonlu spor giyim modeli

Hem örtünüzü takabilirsiniz hemde örtünüzün üstüne kapüşonu da çekebilirsiniz. Spor giyimde genç işi elbise modellerinde bu tarz elbiseler oldukça popülerdir. Bu tarz kıyafetlerin sezonu veya modası olmaz. Özellikle tek renk yada kendi içinde renk kombine edilmiş bu tarz elbise modellerinde bir tek yapmanız gereken bir baş örtüsü seçmek, sportif bir ayakkabı seçmek ve sonra da aksesuar olarak cüzdan çanta tarzı bir seçimle destek vermektir.

Baskılı spor elbise modeli

Muhteşem bir renk tonu ve baskı ile muhteşem bir uyum olmuş. Spor giyinmeyi seven tesettürlü genç hanımlar için vazgeçilmez bir tercih olacaktır. 

Kapüşonlu ve fermuarlı spor kap

Bu tarz spor giyimler sadece kapalı giyinen hanımlar için değil askine açık giyinmeyi sevenler için de oldukça güzel bir tercih olacaktır. Spor giyimde cepli ve fermuarlı kap.

Sıfır yaka baskılı spor giyim elbise modeli

Evet hanımlar spor giyim elbiselerinde son ürünümüzü de sizler için tamamladık. Bakalım bu modelleri beğenecek misiniz?

Yorumlarınızı eksik etmeyin.

You may also like

Yorum Yap