Ana Sayfa Tesettür Modası 2019 Genç tesettür abiye modelleri

2019 Genç tesettür abiye modelleri

tarafından pramid

Yeni sezon tesettür abiye modellerinde en trend modeller olan genç hanımlara özel genç tesettür abiye modellerini canlı renk ve stillerle bir araya getirdik. Farklı hatlara sahip 2019 genç tesettür abiye modellerine bayılacaksınız.

Genç tarz tesettür abiye modelleri

2019 Genç tesettür abiye elbiseleri

Genç hanımlara özel olarak seçilmiş modellerimiz oldukça canlı ve şık renklerden oluşmaktadır. Tasarımlarda genç havasının fazlaca hakim olduğu tasarımlara yer verilmiştir. Özellikle tesettür abiye giyiminde genç hanımlar için model bulmak zor olabiliyor. İşte sizlere özel seçtiğimiz bu özel koleksiyonda bir çok modeli beğeneceksiniz.

3 boyutlu çiçek işlemeli bordo abiye modeli

İlk abiye modelimiz de bordo tonlarının hakim olduğu ve son zamanların en şık ve en canlı rengi olduğunu gördük. Genç tesettür abiye modelinde üst kısım çiçek işlemeleri ile süslenmiş ve eşarp kısmına kadar da bu işlemeler devam etmektedir. Kumaş türü olarak şifon kullanılmıştır.

Hem elbise hemde abiye olarak kullanılan tesettür giyim modeli

Bu tür modelleri tercih eden hanım kızların olması sebebi ile bir modele yer verdik. Abiye elbise modasının en trend akımlarından biri olan bu tür giyimlerde artık tercih edilmektedir. Tek ton ve eşarp kısmı ile kombin yapılan bu tür trendler için bir tercihimizi sizlere sunuyoruz.

Hakim yaka, volan kolları ve pileseli etek modeli ile tesettür abiye modeli

Pudra rengi ile karşınıza çıkardığımız bu özel tasarım  genç abiye modelinde bir kaç özelliği sizler için sıralayalım. Hakim yaka olan abiye modelimiz aynı zaman da Kolları volanlı olduğundan ince bir estetik katmıştır. Etek boyunu da fark ettiyseniz Pileseli olduğu için özel bir tasarım sunmaktadır. 

İspanyol kollu genç tesettür abiye modeli

Genç işi abiye modelimiz de farklı bir tasarımla karşınızdayız. İlk olarak tasarımın büyün hatlarını fırfırlar oluşturuyor. Ayrıca Lacivert tonlarına hakim olan model İspanyol kol hatları ile de göz dolduruyor. Genç kızların beğeneceği türden farklı ve akıcı bir tarza sahip. 

Pelerinli kapalı tesettür abiye

Şifon kumaşın belkide göze en hoş gelen tasarım şeklidir. Oldukça zarif ve esnek yapısı ile göz dolduruyor. Özel davet, balolar ve mezuniyetler için mutlaka tercih etmeniz gereken bir kapalı giyim modelidir. Pudra renk tonu ile de bir çok hanım tarafından tercih edilebilir.Yaka kısmı ise dantel işlemeli olduğundan sadeliği bu şekilde kırılmıştır. Dantel hatlar ise yakından bakıldığında fark edilmektedir.

Farklı ve değişik tesettür abiye modeli isteyen hanımlara özel

Hem el işlemesi, hem yakası kısmı ve kullanılan renk ile ayrı bir tarza sahip kapalı abiye modelinde genç kızlar için muhteşem bir seçim daha. Canlı renklerin uyumu oldukça başarılı. 

İşte genç işi tesettür abiye modeli

Bu giyim modelinde trend renkler, tasarımlar ön planda tutulmuştur. Özellikle iki parçalı gibi görünmesi bile ayrı bir hava katmış. Tesettür abiye trendinde bu yıla damga vuracak bir tasarım olacaktır. Bu modeli farklı tonlarla da yenileyebilirsiniz. 

You may also like

Yorum Yap