Ana Sayfa Kadın ÖzelKadın İşi 2019 havlu kenarları örnekleri

2019 havlu kenarları örnekleri

tarafından pramid

Yeni havlu kenarları ile el işini seven hanımlar için bir birinden şık örnekleri göstereceğiz. Dantel ve iğne oyası ile yapılan havlu kenarları için en güzel olan modelleri seçtik.

Hem çeyizleriniz de kullanabileceğiniz hemde evde kullanabileceğiniz çok özel havlu kenarları süsleyebilirsiniz. İşte 2019 havlu kenarları.

Dantel işlemeli havlu kenarlıkları için bir çok model ve örnek mevcut dileğinizi seçip örmeye başlayabilirsiniz. Bazı hanımlar için zevk, bazıları içinde para kaynağı olan bu örme işi için muhteşem örme modelleri

Dantelli havlu kenar modelleri 

Çiçek desenli havlu kenarı örneği ile istediğiniz gibi renklerde kullanabilirsiniz. İlk olarak modelimizi inceleyip örme şeklini iyice kavramaya çalışın. Çiçekler için farklı renk kullanılmış ama sizler bunu daha renkli hale getirebilirsiniz. 

En güzel havlu kenarları ve modelleri

Kirazlı havlu kenarına ne dersiniz.Modern bir örnek isteyen hanımlar bu özel modeli mutlaka değerlendirmelidirler. Dikkat ederseniz oldukça şık ve görüntü olarak da göze hitap eden bir örneği var. 

Klasik bir havlu kenarı modeli

Bu modelimiz de eskilere gitmek isteyen hanımlara özel olarak seçtik. Bir çok havlu kenarı modeli ve örneği mevcut. 

Nazar boncuklu havlu kenarı örneği ve daha bir çok model

Havlu kenarı örneklerinde galeri içinde bulunan modeller arasında bir çok farklı örnek bulunuyor.Çiçek desenli havlu kenarı, nazar boncuklu havlu kenarı, motifli havlu kenarı gibi bir çok değişik model bulunuyor. Bakalım hangilerini beğeneceksiniz.

You may also like

Yorum Yap