Ana Sayfa Kadın Haber 2019 için hedeflerinizi ( Vison Board ) belirlediniz mi?

2019 için hedeflerinizi ( Vison Board ) belirlediniz mi?

tarafından pramid

Yeni yıla girmeden önce kendinize yeni yeni hedefler oluşturdunuz mu? Yeni bir hedef ve yeni bir pano oluşturarak yeni yıla daha planlı girebilirsiniz. Bu tür eylemler motivasyonunuzu olumlu şekilde arttırır. 

Örnek olarak yeni yıl için hedefleri şimdiden belirlemek ve bunu da bir pano da hazırlayıp karşımıza almak bize ne gibi olumlu getirileri olacak buyurun birlikte öğrenelim.

Öncelikle geçmek üzere olduğumuz yılda takıldığınız noktalar, yaşadıklarınızı bir güzel yeniden canlandırın ve kendinize yeni bir rota belirleyin. 

Örnek olarak Ben yeni yıla daha sağlıklı bir şekilde gireceğim ve bunun için de spora başlamayı düşüyorum. yada kişisel gelişim için gerekli olan alanlardan yararlanmayı daha fazla ön plana çıkartmalıyım. Yada yılın en çok yorulduğum ayları şu aylardır ve bu aylardan hemen sonra tatile çıkmayı düşünüyorum gibi bir hedef belirlerseniz bunu da görebileceğiniz noktalara koyarsanız sizler için olumlu yönde motivasyon sağlayacağını göreceksiniz.

Hedef panosu ile birlikte kendimizi yeniden keşfedeceğiz ve neler yapıp neler yapmayacağımızı daha net görmüş olacağız. Örnek olarak bu geçtiğimiz yıl tatile çıkmadınız ve bunun üzerinizde ki etkisini en iyi şekilde gördüğünüz için yeni yılda hedefleriniz arasında buna da yer vermeniz gerekecek. 

Öncelikle hedefimiz yok ben bunu yapmam, bunu yapmak için zamanım yok gibi olumsuzlukları yok ediyoruz ve yeni yılda yepyeni bir kadın olarak ortaya çıkıyoruz. Motivasyonu yüksek ve hem sağlık açısında güçlü hemde beyin olarak iyi düşünebilen biri olacağız. Hayata daha renkli ve keskin hatlarla bakacağız.

Bunların ne kadar önemli olduğunu kendinize göre hazırlayacağınız hedef panosunda göreceksiniz.

You may also like

Yorum Yap