Ana Sayfa Kadınca Moda 2019 kadın deri ceket ve deri mont modelleri

2019 kadın deri ceket ve deri mont modelleri

tarafından pramid

Yeni sezonla birlikte sizlere en çok tutulan kadın deri ceketlerin en moda olanlarını sunuyoruz. İşte Sonbahar ve kış mevsimleri için tercih edebileceğiniz bir birinden şık ve zarif deri mont, deri ceket modelleri.

Deri mont veya ceket nasıl konbinlenir bunları da mankenler üzerinde görebileceksiniz. Verilen deri ceket renklerine göre de giyim şekilleri sizler için alternatif olarak sunulmuştur. Sizlerde deri ceket giyimlerinizi nasıl konbinliyorsanız bizlere yazarsanız bizlerde paylaşırız. 2019 kadın deri ceket modelleri

Deri ceketler kısa modeller en çok tutan modeller

Deri ceketler özellikle renkleri konusunda çok farklı tarz ve stiller sunmaya devam ediyor. Özellikle deri ceketleri hem etek üstüne hemde pantolon üstüne konbinleyebilirsiniz. İşte sizlere Kahverengi ve siyah kadın deri ceketler ve konbin şekilleri

Taşlı kadın deri ceket modeli

Deri ceketler de bir çok tarz ve model bulunuyor. Sizler için özellikle en çok tercih edilen deri ceketleri ve montları seçtik. Siyah taşlı deri ceket modeli bir çok ünlü tarafından tercih edilmiştir. Yeşil olan deri mont ise yine tercihler arasında ilk sırayı alıyor.

Kısa ve uzun deri ceket modelleri

Kadın deri ceketler son zamanların en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor ama biraz daha uzun olan deri mont modelleri de oldukça popüler olmaya aday. İki model arasında ki farkı görebilirsiniz. 

Beyaz ve sarı deri mont ve ceket modeli

Uzun kollu deri mont modelleri yeni sezonun olmazsa olmazlarında. Özellikle genç kızların tercih ettiği bu özel tasarım deri ceketler bir çok yerde karşınıza çıkabilir. Şimdiden sizlerde dolabınız da bir tanesine yer ayırın.

You may also like

Yorum Yap