2019 kadın kot pantolon modası

Paylaş

2019 sezonu ile birlikte kot pantolonlar için de yepyeni tarz ve stillerde kotlarda yerini almaya başlıyor. İşte dar kesim ve dar boğaz kot pantolonlar için bir birinden farklı tarzda şık pantolon modeli. Kot pantolon son zamanlar da diz kenarı ve kalça kenarına yakın kısımlarda yırtık bırakılan kısımlarla bir hayli büyük ilgi toplamaya devam ediyor. İşte sizler için seçtiğimiz 2019 kadın kot pantolon modasının en güzel ve en şık olan modelleri.

Farklı kesim kotların en çok tutulan tarzı ise göbek üstü olmasıdır. işte sizler için beğendiğimiz en güzel kot pantolon modelleri ve giyim kombinleri. Kot pantolon nasıl giyilir ve kadınlar için hangi giyim tarzında nasıl kot giyilmeyide güzel bir şekilde göreceksiniz.

Mavi dar kot pantolon modeli 2019

İki farklı tarz da giyim kombini hazırlanabilir. hem sportif bir giyim hemde klasik bir giyimle de güzelce eşleştirilebilir. Dar kesim kot pantolonların en çok tercih edilen modelleri ise kesik olanlarıdır. Dar kesim kot pantolon nasıl giyilir ve giyim önerileri yeni sezonda nasıl olacak sorularını merak edenler konuyu takip etsinler.

Düşük bel dar kesim kot pantolon stilleri 2019

Yırtık 2019 kadın kot pantolon modelleri

Klasik dar kesim kadın kot pantolon modası

Yırtık kot pantolon ve giyim önerileri 2019

Kot pantolon modası ve giyim önerileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir