Ana Sayfa Kadın HaberAstroloji Yorumları 2019 Kova burcu – Şenay Yangel yorumu

2019 Kova burcu – Şenay Yangel yorumu

tarafından pramid

Aylık şekillerde yıl boyuna bütün kova burcu yorumları bir arada. Bir yıl boyuca Kova burcunu bekleyen bütün olumlu ve olumsuz yorumların hepsi. 2019 kova burcu yorumunu yine sosyal medya da çok fazla takip edilen Astrolog Şenay Yangel yorumluyor.

Kova burcu yorumları ve 2019 yılının getirdiği sürprizleri öğrenmeye hazır mısınız?

Ocak Kova burcu yorumu 2019

Kova için dengeli bir ay gibi görünüyor. İşinizin ve finansal istikrarın korunması için temkinli olunması gereken aydasınız. Siz resmi bir kurumda çalışan biriyseniz bu ay sıklıkla, seyahat etmek zorunda kalabilirsiniz. Özel hayatınız ve arkadaşlık ilişkilerinizde kendinizi izole edilmiş gibi hissedebilirsiniz, bu nedenle çevrenizdekilerle dost olmaya çalışın ilişkilerinize keskin sınırlar çizerek arkadaşlarınızla aranızı açmamaya özen gösterin. Bu ay boyunca özel yaşamınızla ilgili olumlu olumsuz kararlar almamanız da faydanıza olacaktır.

Şubat Kova burcu yorumu 2019

Bu ay iş ve eğitim hayatınızda çabalarınızı arttırmanız gerekebilir düşmanca davranışlarını ileri noktalara taşıyacak kişiler yüzünden ekstra emek vermeniz gerekse de pes etmemelisiniz. İşinizle ilgili konularda şansınızı kendinizin yaratacağının bilinci ile ilerleyin. Bu ay, Bulaşıcı hastalıklar, baş ağrısı, ateş, mide ve kemikler ile ilgili problemlere karşı çok dikkatli olun. Aşk hayatınızda ise genel anlamı ile huzur hakim olmaya başlıyor ufak rüzgarların esintisi ile ilişkinizi sarsmamayı öğrenmelisiniz.

Mart Kova burcu yorumu 2019

Bu ay iş hayatınızda farklı kaynaklardan gelirler elde etmeye başlayabilirsiniz. Nakit akışı artacak ve değerli bir şeylere sahip olma imkanını yakalayacaksınız. Yatırımlarınızı başkalarının yönlendirmeleri ile değil kendi istekleriniz ile yapmanız karlı sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise çocuk sahibi Kova’lar onların özel yaşamları ile yaşanan stresli gelişmelerden duygusal olarak yoğun bir şekilde etkilenseniz de yaşanan olayların çok fazla içinde olmamaya özen gösterin. İlişkisini sorunsuz şekilde devam ettiren Kovalar bu ay maddi ve duygusal konularda daha istikrarlı enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Nisan Kova burcu yorumu 2019

Kendiniz için sürekli başkaları ile uğraşmaktan yapmadığınız yapamadığınız ertelediğiniz pek çok şeyi cesur kararlar ile uygulamaya geçeceğiniz bir ay Nisan. Bireysel olarak alacağınız her karar sizleri özgürleştirecektir. Sorunlu kişilerle ki bunlar yakınlarınız olsa bile ilişkilerinizi sınırlamak kendinize zaman ayırıp yapmak isteklerinizi uygulamada daha rahat kararlar almanızı sağlayacak. Bu ay mali konularda da rahatlamalar söz konusu. Ortak işleri olan Kova’lar ortağınızın zamanında yapmadığı eksik işler yüzünden maliye SSK gibi resmi kurumlar ile sorunlar yaşayabilir ve finansal konularda sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise seçimleriniz aşkın şekillenip kalbinizde ki yerini yeniden almasını sağlayacak kadar etkili olacaktır.

Mayıs Kova burcu yorumu 2019

Bu ay anlık kararlar ile iş ve eğitim hayatınızda değişimlere gitmek pekte iç açıcı enerjileri barındırmamakta. Plansız programsız akıllıca olmayan duygusal kararlar almamaya özen gösterin bu alanlarda. Bu ay akrabalarınız ile ilişkilerinizde geçmişte yaşanan bir durum yüzünden sorunlar tırmanabilir ve birbirinize karşı ego yarışına girerek gizli kalması gereken karşılıklı sırların ortaya dökülmesine neden olup özel yaşamınızda da iş hayatınızda da itibarınızı sarsacak olaylar ile karşılaşabilirsiniz dikkatli olun söz ağzınızdan çıkana kadar sizin esiriniz çıktıktan sonra son pişmanlık fayda etmeyebilir. Bekar Kovalar özellikle bu ay sosyal olmaya çalışın ve davetleri geri çevirmeyin. Aşk sizi hiç beklemediğiniz bir anda bulabilir ve heyecan dolu bir birlikteliğe başlayabilirsiniz.

Haziran Kova burcu yorumu 2019

Bu ay iş hayatınızda sorumluluklarını yerine getirmeyen ve arkanızdan iş çeviren çalışma arkadaşlarınızdan dolayı zorluklar yaşayabilir kızgınlıklar la kendinize zarar veren davranışlarda bulunabilirsiniz. Dikkat edin. Yüksek öğrenim görmek isteyen öğrenciler bu ay olumlu enerjiler bu anlamda sizleri desteklerken girişimci olmalı ve istemeyi bilmelisiniz. Özel yaşamınızda ise Evli Kovalar eşinizle başkalarının etkisi altında kalarak tartışmalarda bulunmamaya özen gösterin bu ay yapmadığı şeylerle suçlamalarda bulunabilir gerçekler ortaya çıktığında yaptıklarınızdan dolayı derin bir vicdan azabı çekebilirsiniz. Özel hayatınızda mahremiyetinize önem vermeli yaşadığınız duygusal ya da cinsel durumları arkadaşlarınız ile paylaşmamanız gerektiğini öğrenmelisiniz.

Temmuz Kova burcu yorumu 2019

Temmuz 2018 iş hayatınızda yeni projelerinizi başlatmak için uygun enerjileri barındırmakta. Fakat kimse ile sen ben üstünlüğü içine girmeden hareket eden parlayan yıldızınız sırf bu tarz yaklaşımlarınız yüzünden sönsün istemiyorsanız gökyüzünün bu anlamda yaptığı uyarıları dikkate almalısınız. Hukuki konular mirasla ilgili meseleler bu ay gündeminizde yer alabilir ve buna bağlı olarak hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Değiştiremeyeceğiniz şeyler için kendinizi üzmeyin ve kendinize yeni yollar aramaya gayret gösterin. Bu ayın sizler için en önemli ve faydalı yanı özel yaşamınızda yaşanan sorunları aşmanız adına dostlarınızdan gelecek faydalar olacaktır.

Ağustos Kova burcu yorumu 2019

Bu ay’ın ilk 15 günü duygusal olarak gergin hissedebilir geceleri uyku sorunu yaşayarak güne adapte olmakta zorlanabilirsiniz. Bu durumu önemsemeli gerekirse tıbbi yardım almayı ihmal etmemelisiniz. Bu ay özellikle mideniz ile ilgili sağlık sorunlarını dikkate almalısınız. İş hayatınızda finansal konularda ödemelerin zamanında yapılmamasına bağlı olarak kısa süreli maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Paniğe kapılarak iş ilişkisi içinde olduğunuz kişiler ile sorunlar çıkarmamalı bunun geçici bir enerji olduğunun farkındalığı ile ilerlemelisiniz. Özel yaşamınızda ise evli ya da uzun süreli devam eden bir ilişkisi olan bir Kova burcuysanız Ay’ın ilk yarısı ilişkinizden sıkılıp farklı arayışlara yönelme eğiliminde olabilir ilişkinizi bitirmenin size iyi geleceği düşüncesi ile hareket edebilirsiniz. Dikkat edin bu süreçte bilinçaltınız sizleri yanlış yönlendirip hayatınızı derinden etkileyecek yanlış kararlar almanıza neden olmasın.

Eylül Kova burcu yorumu 2019

Bu ay yasal konularda beklenmedik gelişmeler ile karşılaşarak maddi olarak beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda kime güvenip kime güvenmemeniz gerektiğinin farkına varmalı ve iş yaptığınız çalışma arkadaşlarınızı seçerken daha titiz davranmalısınız. Bu ay ortak yatırımlar yeni oluşumlar ve başlangıçlar beklediğinizi bulamamanıza finansal olarak zarar etmenize neden olabileceğinden beklemede kalmalı daha iyi şartların oluşmadan harekete geçmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise yaşanan zorlu günlerden sonra sevginin iyileştirici gücü ile ilişkinizi toparlayabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız iyi değerlendirin.

Ekim Kova burcu yorumu 2019

Bu ay merakınız özellikle etrafınızda bulunan kişilerin hayatları ile ilgili merakınız başınızın ağrımasına hukuki anlamda sorunlar ile karşılaşmanıza neden olabilir. Aman bu duygunuzu kontrol edin ve komiser columboluğa soyunma malısınız. İş hayatınızda ise bu ay rakiplerinizin yaptığınız işte ki hatalı bir detayı yakalamalarından dolayı zorluklar yaşayabilir birlikte çalıştığınız kişilerin tepkilerini alabilirsiniz. İkili tartışmalara girmeden hatanızı düzeltmeli ve bir an evvel ilişkilerinizi daha iyi hale getirmek için sakin bir tutumla ilerlemelisiniz. Özel yaşamınızda ise devam eden beraberliğinizi resmileştirme kararı alarak sizin için asla evlenmez diyen pek çok kişiyi şaşkına çevirebilirsiniz.

Kasım Kova burcu yorumu 2019

Bu ay ailevi konularda sorunlar söz konusu olabilir. Aile bireylerinizin sağlık ve finansal sorunlarına yardımcı olmaya çalışırken duygusal olarak gergin hissedebilir yapmanız gereken işlerinizi tamamlamakta zorlanabilirsiniz. Elinizden geleni yaparken bireysel olarak kendinizi çok da fazla zorlayarak kurban rolüne bürünmemelisiniz. Bu ay varlıklar ve eğitimle ilgili konularda daha fazla önemle durmanız gerekebilir. Özel yaşamınızda ise evli Kovalar eşinizin iş hayatında ki istikrarı sizleri finansal konularda rahatlatabilir yatırım planlarınızı küçük çaplıda olsa gerçekleştirebilirsiniz.

Aralık Kova burcu yorumu 2019

Aralık ayı sabit gelirleriniz de artışa neden olabilecek pozitif enerjileri barındırmakta. Bu ay yurt dışı seyahatleri gerçekleştirebilir ve özel yaşamınızda buna bağlı olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz yeni bir ilişkiye başlamak ya da eski sevgilinizle karşılaşarak eskiye dayanan ama kalbinizde varlığını sürdüren sevginin yeniden başlaması ile mutluluğu yeniden yakalayabilirsiniz. Gökyüzü bu ay kadın yada erkek Kova burcu kişilerini kadın akraba ve arkadaşlardan gelecek maddi manevi zararlara karşı uyarıcı enerjiler ile dolu.

You may also like

Yorum Yap