Ana Sayfa Kadınca Moda 2019 Tesettür pantolon modelleri

2019 Tesettür pantolon modelleri

tarafından pramid

Bir ünlü markadan seçtiğimiz 2019 yılının en moda ve en trend pantolon modellerini siz hanımlar için sunuyoruz. iremsude.com tesettür giyim konusunda özellikle pantolon giyinmeyi seven kadınlar ve genç kızlar için en çok tercih edilen modelleri derledik. Bol paçalı olanlar, dar kesim tesettür pantolonlar gibi bir çok özellikte model bulunuyor. 

Yeni yılla birlikte bir çok özelliğe sahip pantolon modelleri var. Sadece tesettür giyinmeyi sevenler değil, açık giyinen hanımlar da bunu kullanabilirler. Öncelikle desenli pantolonlar, çizgili pantolonlar ve sade pantolonlar gibi bir çok model var. Siz yeter ki beğenin. Bazı modellerimiz de nasıl konbinleyeceğinizle ilgili fikirler de verilmiştir.

Modanisa tesettür pantolon modeli

Petrol renginde olan pantolon geniş ve bol paçalardan oluşuyor. Üst kısımlarda ise tam bele oturacak şekilde ayarlanmış. Bel kısmı dar kesimdir. Aşağı doğru genişliyor. Oldukça rahat edebileceğiniz bir pantolon modelidir. Ayrıca üst için sadece gömlek tercih edebileceğiniz gibi hırka da tercih edebilirsiniz.

Sefamerve kapalılar için pantolon modeli

Çiçek desenli pantolon modelinde kullanılan kumaş çok hafif ve rahat ettirecek türdendir. Konbinlenmesi de oldukça kolay olacaktır. 2019 tesettür pantolon modeli ve çiçek desenli pantolon

Etesttür bayan pantolon modeli

Yine geniş paçalı bir kadın pantolon modeli daha, bu model de paçaların kıvrımları oldukça bol tutulmuş ve güzel bir estetik sunmuş. Pantolonla birlikte tercih edebileceğiniz giyim önerisi de verilmiştir.

Armine bayan pantolon modelleri

Oldukça şık ve zarif pantolon modelleri değil mi?

Bayan pantolon modasının 2019 sezonu için hazırlanan bu özel tasarımları çok beğeneceksiniz. Beğendiğiniz pantolon modelleri için yorumlarda bulunmayı unutmayın.

You may also like

Yorum Yap