Ana Sayfa Kadınca ModaGelinlik Modelleri 2019 vintage gelinlik modelleri

2019 vintage gelinlik modelleri

tarafından pramid

Sizlere dünyaca ünlü bir tasarımcının yetenekleri ile tasarlanmış lüks ve süper ötesi gelinlik modellerini tanıtacağız. Vintage gelinlik modelleri daha önce karşılaştığınız diğer modellere pek benzemiyor. Nakışın ve dantelin yoğun olduğu gelinlik modelleri oldukça beğeni topluyor.

Göz dolduran ve popüler olan bu 2019 vintage gelinlik modelleri için alıştığınız prenses model gelinliklerin çok çok ötesinde bir tasarıma ve duruşa sahipler. 

Zarafet ve görsel doyum isteyen hanımlar için dantel işlemeli ve el işçiliği gayet fazla olan harika bir gelinlik modeli. Ünlü tasarımcıların bile bu zarafete sahip gelinlik modeli tasarlamaları çok zordur. İşte sizlere 2019 yılının en güzel dantel ve nakış işlemeli gelinlik modeli

Dantel işlemeli gelinlik modelleri 

Aynı modelin 3 farklı boyuttan yeniden tasarlanması. Hakim yaka gelinlik modeli ve derin yırtmaç dekoltesi ile göz dolduran bir gelinlik modeli. gelinlik modelimiz de hem göğüs, hem sırt ve hemde bacak dekoltesi var. 

Boyun askılı gelinlik modeli nasıl. Yine üç farklı gelinlik tasarımı daha. Genç kızlar için melekler gibi olacakları harika gelinlikleri hiç kaçırmayın deriz. Bu gelinlik modelleri ile kendinize özgü fikirler geliştirebilirsiniz. Kendinize uygun bir gelinlik için daha fazla modeli görmeye devam edin

Vintage gelinlik modelleri galerisi

18 farklı gelinlik modeli daha, bu özel tasarım gelinlik modelleri el işçiliği, dantel işlemeleri ile oldukça başarılı stiller olmuşlar.

You may also like

Yorum Yap